Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mik az előnyei egy ágyneműhuza...

Mik az előnyei egy ágyneműhuzatnak? Miért jó? te minek használsz?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk időnként le lehet húzni és kimosni.
2022. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

A paplanok és a párnák nehezebben és lasabban tisztíthatóak és száríthatóak. Az ágynemű huzat érintkezik legelsőnek a bőrünkkel, vagy a testnedveinkkel, így azok szennyeződnek. Időnként azért mind a kettőt érdemes kitisztíttatni.

Ezen kívül védi is az ágyneműt, pl a kopástól.

Sok féle anyagból lehet választani, illetve különböző stílusban, mintában.

2022. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha 100% pamut az anyaga, 60 fokon mosható és kellemes a tapintása. Puha, nem csörög és susog😃 Ikeaban találtam megfelelőket, de csak azért ott, mert a paplan és párna is onnan van nekünk is, meg a gyereknek is. És ezekhez a méretekhez csak itt találok huzatot.
2022. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eddig sose használtál ilyet?
2022. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van sokféle anyagban, színben-fontos, mert szeretem ebben is a szépet, kényelmeset, tartósat. Lehet mosni -legfontosabb szempont, beleizzadunk, esetleg bármilyen szennyeződés rákerül, és a paplant, párnát nem olyan egyszerű kimosni,meg kicsit drágább lenne cserélni, ha elkopik a sok mosásban.

Szeretem, ha nem túlzottan gyűrődős, puha, nem zörgős.

2022. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jutott még eszembe NEM használni..
2022. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy modern ágyneműt is macerásabb tisztítani, egy régi tollpaplant/tollpárnát meg szinte lehetetlen, mert kimosva összeáll benne a toll, és megszáradva is úgy marad, az egész kuka! Az ember pedig akarva-akaratlanul is meg tud izzadni alatta, esetleg nyál, egyéb testnedvek érhetik az ágyneműt, amiktől a huzat megvédi, a huzatot pedig könnyű kimosni és cserélgetni.

Valaki csak fehérneműben alszik (főleg nyáron), de aki visel hosszú pizsamát/hálóinget, huzat nélkül önmagában az sem védené meg teljesen az ágyneműt a testnedvektől, mert például a kéz- és lábfejek nyilván szabadon vannak, esetleg aki fejére húzza a paplant, mint ahogy én is... mindenképp sokkal jobb, ha van rajta huzat! Kivétel csak a nyári vékony plüss takaró, amit egyrészt könnyű mosni, másrészt túl bő lenne rá bármilyen huzat.

2022. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A fentieken túl. én szeretem, hogy időnként változik a huzat tapintása, mintázata.

na meg télen vastagabb, a meleget jobban tartó huzatot használok, mint télen.

(Ez em a huzat megléte miatt van, de amikor csak tehetem, kiteszem a levegőre, napra szellőzni őket. Este, mikor beviszem sokszor igen finom, "friss" illata van.)

2022. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
Mert a paplan és párna otthon nehezen tisztítható. + esztétikailag is jobban néz ki.
2022. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan el kell magyarázni ezt valakinek?
2022. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!