Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettünk egy új matracot....

Vettünk egy új matracot. Kemény, mint az állat (10). Fáj a hátunk rajta egy hét után is. Ez fog javulni majd idővel, ha összeszokunk újdonsült matrac barátunkkal, vagy kidobtunk több, mint 130 ezret, és vegyünk egy puhábbat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Nincs vissza küldési lehetőség? Általában szokott lenni.

Ha egy hét után is szenvedtek rajta, nem hinném, hogy a közeljövőben hozzászoknátok.

2022. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Matracot nem vesznek vissza, olyan mint az alsónemű. Vehetsz rá fedőmatracot, ami vékonyabb, puhább.
2022. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Mi is most vettünk e hét szerdán és a miénk meg nagyon puha. H2 keménység. Boxspring ágy.

Cseréljünk.

2022. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem ártott volna kipróbálni! Próba nélkül nem érdemes venni. Ott érdemes, ahol van 30 napos csere, megfelelő feltételekkel.
2022. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az üzletben kipróbáltam, feküdtem rajta pár percet, de az nem tűnt életszerűnek, hogy ott aludjunk pár éjszakát a bútorboltban.

Nem volt időnk sokat keresgélni, a régi ágyunk menthetetlenül tönkre ment, muszáj volt SOS egy új.

2022. márc. 11. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg egy vekony memoriahabos fedomatrac ra?
2022. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hét az semmi, még időd se volt megszokni. Az IKEA fórumon is 1 hónapot szoktak javasolni minimum.

Amúgy utolsó albérletemben nekem is iszonyat kemény matrac volt (Rottex) az elején nagyon gyűlöltem, de amikor megszoktam, iszonyat kényelmes volt aludni rajta. Azóta is visszasírom!!

Az új lakásomban most sajnos nincs keret arra, hogy megvegyek egy francia ágyat, így használom a régi egyszemélyesemet, ami azért puhább. De ha csere lesz, akkor olyat veszek ami az albiban volt :)

Adj időt neki, jó lesz :)

2022. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igazad lett, tényleg megszoktuk, azóta imádom. Barátok lettünk 😅
2023. máj. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!