Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » ? Akiknek 5000K-es vagy...

? Akiknek 5000K-es vagy 6500K-es LED izzójuk van a lakásban ÚGY, HOGY A TERMÉSZETES FÉNY NAGYON-NAGYON MINIMÁLISAN ÉRI A LAKÁST! ... - sóók információra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

A kérdés az, hogy milyen tapasztalataitok vannak róla?

Előtte milyen színhőmérsékletű égő volt benne?

Hol használjátok?

Egész nap az megy?

Csak 5000K vagy 6500K-es LED izzó van a lakásotokban vagy más IS?

És milyen arányban?

Hány nm2 a lakótér ahol alkalmazzátok és milyen a fal színe?

Sok és nagy felületet foglalnak a bútorok a fal felületéhez viszonyítva?


Akiknek természetes fényből "NAGYON-NAGYON MINIMÁLIS" mennyiségnél több megy be a lakásba, azok legyenek szívesek ne szóljanak hozzá, mivelhogy számomra nem mérvadó. A kérdésben ezt leszögeztem!

Aki tud és szeretne hozzászólni, az legyen szíves részletesen válaszoljon! A Minden említett Részletre Kiterjedő válaszokat köszönöm előre is!



#5000k #5000k led izzó #6500k led izzó
2022. márc. 18. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok rá, mikor fog érkezni az első olyan válasz, amire vágysz a Lakberendezés témában, mert ez így túl tudományos megközelítés...
2022. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van abban, hogy túl tudományos megközelítés, de mégis inkább itt remélek választ, mint a tudományos témakörben, mivelhogy ez nem tudományos kérdés, hanem tapasztalati, megfigyeléseken alapuló. Így akik tudományos körben kiemelkedőek, semmi sem enged arra következtetni, hogy nekik van tapasztalatuk.

Egyébként én is kíváncsi vagyok rá, mert nem sokan figyelik meg részletesen, hanem csak kicserélik, nem veszik észre az apróNAK TŰNŐ (befolyásoló) tényezőket.

2022. márc. 19. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!