Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha valaki az új otthonába...

Ha valaki az új otthonába falba beépített berendezéseket és bútrokat szeretne, kitől lehet megrendelni?

Figyelt kérdés
Azt így el tudom képzelni, hogy először éppítetsz magadnak egy házat, aztán megveszed hozzá a bútrokat, berendezed. Viszont ha speciális berendezést szeretnél, mint pl. a falba beépített szekrény, vagy a lépcső-feljárónál a lépcső alá beépített berendezések, stb., azt kitől lehet megrendelni? Vagy ilyenkor az építő cégnek előre szólsz, és az együtt működik a lakberendezőkkel? Valaki tud erről valamit, hogy ez hogy működik?

2022. ápr. 2. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkabb azt tudom tanacsolni hogy gyartass olyan szekrenysort ami padlotol a plafonig er, es akkor olyan hatasu lesz mintha falba lenne
2022. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Asztalost kell keresned
2022. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6-os válaszfalba komoly szekrényt lehetne beépíteni...
2022. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Bútorasztalos. Kihívod, elmondod neki mit szeretnél, megcsinálja.
2022. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha nekem lenne ilyen igényem, én eleve úgy terveztetném a házat. Utólag már nem olyan...
2022. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a vázlat tervemet elvittem ahhoz az asztaloshoz, aki majd a teljes ház bútorozását csinálja.

Elmondtam neki nagyjából mik az elképzeléseim, ő egyből mondta mit hogyan célszerű és lehetséges kialakítani.

Az asztalos tanácsainak megfelelően el lett tolva néhány centit 1-2 ablak, és az előszoba lett szélesebb.

Ha ezt akkor tettem volna meg mikor már fűtés kész a ház, akkor kompromisszumos konyha bútorom, előszoba gardróbom lett volna, és a fürdőbe pedig nem fért volna be az a szekrény amit akartam.

2022. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ahhoz előbb a házat kell megépítetned, vagy párhuzamosan kell felkeresni az építőt és az asztalost is, hogy összedolgozzanak?
2022. ápr. 3. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg van az alaprajz, de még nem végleges akkor keress asztalost.
2022. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!