Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sonoma tolgy belteri ajtohoz...

Sonoma tolgy belteri ajtohoz milyen szinu padlo?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kis lakas(50nm) de nyitott terekkel, sonoma tolgy arnyalatu belteri ajtokat szereztem be koztuk van amelyik uveges.


Milyen szinu laminalt illik hozza?


A furdo/mosdo mar kesz, ott szurke-beton arnyalatot kapott ahhoz szerintem passzolnak az ajtok, illetve a konyhabutor a leheto legolcsobb keszen vett lett, szinten sonoma tolgy szinben. A konyhabutor mogott ha kesobbiek folyaman keszitetett konyhabutor lesz, mogotte feher magasfenyu csempevel lesz burkola a fal.


A fal szin pedig a Dulux Agyag korso (bezses szurkes) lesz.


A vilagitas intenziv, es beepitett adott helysegben pedig kulon deloracioval lesz ellatva.


A laminalt az eloszoba-folyoso-konyha-nappali vonalon lesz kuszob es burkolatvalto nelkul egy sikban lerakva mert ezek “egy terben “ helyezkednek el.


Bocs a “felesleges kerdesert” de az arnyalatok megfelelo osszeparositasaval vannak fentartasaim es szeretnem a leheto szamomra legszebb megoldast megtalalni:)


2022. jún. 9. 12:02
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Valóban szürkével gyönyörű, ha elfér még ennyi szürke mehet, de fehérrel is jó lenne, szürke székekkel, ezüst berendezésekkel, fehér függöny, és valami modern lámpaburkolat, egy kis zöldnövénnyel. Esetleg egy mélykék szín kaspóban.
2022. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:

Ilyen dekorégő jól passzol a mélykékhez, sonomához.


[link]

2022. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen szürkésbarna padlólapom van és hozzá sonoma tölgy bútorok. Szerintem jól néz ki. Azért is örülök ennek padlónak, mert a por egyáltalán nem látszik rajta.


[link]



Egy kicsit világosabb padlóhoz is jól megy a sonoma.


[link]

2022. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


A sötéttel vigyázz, minden porszem látszani fog!


Itt a többi.

[link]

2022. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat sokat segitettetek ez a vilagosabb padlo arnyalat tenyleg szuper hozza, feher butorok lesznek:)
2022. jún. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!