Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan díszítsem a falam?

Hogyan díszítsem a falam?

Figyelt kérdés

Kreatív ötleteket szeretnék.

Eddig mindig glamourból meg ilyenekből szedtem ki pl parfümreklámokat...

most csináltam egy nagy szivet kifestettem pirosra és beleírtam azoknak a neveit akiket szerete.

szóval hasonló ötleteket várok..:D


2010. szept. 19. 12:21
 1/3 anonim válasza:

Nálam egy nagy hungarocell-lapra vannak feltűzdelve mindenféle kis emlékek... (papírok, karszalagok, képek... szóval minden...) Egyszerű megcsinálni, veszel egy ilyen hungarocellt (pár száz forintért lehet kapni) befested, vagy beragasztod színes lappal, esetleg valami ruhaanyagot ragasztasz rá... (de ha gondolod ki sem kell festeni) és rátűzdeled, amit szeretnél...

Rakj ki posztereket, a kedvenceidről...

Vagy az okleveleidet keretezd be, és szögeld fel őket... ha szomorú vagyok, engem mindig jó érzéssel tölt el, hogy ezeket én értem el...

Csinálhatsz valami olyat is ami azokat a dolgokat tartalmazza, amiket épp a suliban vesztek. Mondjuk szavak, vagy valami ábra... amire ha ránézel az segít, hogy megjegyezd az anyagot...

Csinálj egy nagy órarendet... olyan képeset... ahova rajzolsz, meg minden...

Vagy vágj ki egy szót kartonból, és ragaszd fel a falra (mondjuk peace!, vagy a neved... a mottód, vagy akárrmi...)

Remélem segítettem... Sok sikert! :)

2010. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem van egy 1mX1m-es iporkám a falon, kidiszitettem szines papirral és nyomtattam fotókat családról, barátokról, magamról és igy kreativan gombostükkel felszúrkáltam.
2010. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen az ötleteket:D

küldhettekmég:)

2010. szept. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!