Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem tudom melyiket válasszam?...

Nem tudom melyiket válasszam? Mi legyen? Ja és milyen színű legyen a falam? Bővebben

Figyelt kérdés

Közös szobám van még a tesómmal és az egyből csinálunk kettő kisebbet. Van két lehetőség:


- 2,5m x 5m szoba sötétbarna bútor, világosbarna parketta.


- 3,5m x 5m világosbarna bútor, világosbarna parketta.


Nem tudom melyik legyen inkább és milyen színű legyen a fal hozzá. Nekem nagyon tetszene a sötétbarna bútorhoz a bordó szín. A világoshoz meg inkább ilyen vajszín. Melyik jobb szerintetek?


19/L


2011. aug. 23. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a nagyobb és világos bútoros szobát választanám és hozzá egy ilyesmi zöldet.


[link]

2011. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak sajnos a sötét bútor a nagyobb szobába van mert az sokkal nagyobb mint a világos bútor. kicserélni nem lehet :S
2011. aug. 23. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt választanám:

3,5m x 5m világosbarna bútor, világosbarna parketta.


Ilyen színnel:

[link]

(bocsi, hogy valami gardróbos oldalról linkeltem, de máshol nem találtam meg ezt a színt)


Ilyen gyertyákkal:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

hozzá gyertyatartó:

[link]



Szőnyeg:

[link]


Tükrök:

[link]

2011. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom, hogy az előző hozzászólásodban írtad, hogy a sötétebb bútor van a nagyobb szobában. Fent pont fordítva írtad :)
2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

még mindig előző vagyok,


[link]

2011. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsi, most már komolyan békén hagylak, de még annyi, hogy a narancssárga szobában szerintem a bézs cuccok is jól mutatnak:


[link]

2011. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a világosabbat választanám. Ha hasonló árnyalatú a parketta és a bútorok azt kombinálhatod a kedvenc színeiddel: tehát ha például szereted a zöldet vagy rószaszínt stb. az adott színnek egy halvány árnyalata jól mutat a falon a világossal. Ennek a színnek az árnyalatát használd még a szoba dekorációjához: hasonló színű düggöny, kis szőnyeg, ágytakaró, párnák stb...
2011. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15:25 vagyok düggöny helyett függöny bocsi :) szerintem a világos árnyalatok szebbek, megnyugtatóbbak
2011. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!