Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy ilyen napernyőt,...

Vettem egy ilyen napernyőt, és azt hittem elég rugalmas konstrukció. Lehet hgogy tévedtem?

Figyelt kérdés

[link]


Több problémám van vele, vagy csak nem tudom használni? Azt hittem könnyen állítható, leereszthető, de ahogy én látom ezt inkább fixen beállítod és legfeljebb félévente nyúlsz hozzá, mert nagyon macerás. Csak nem tudom akkor mi van, ha nagy vihar jön és nem vagy otthon.


Az első problémám az, hogy a vízszintes rúd, ami kilógatja a napernyő végét nagyon hosszú, és a karoddal nem éred el, hogy a napernyő rúdját rácsavard, csak akkor, ha az oszlopokat viszonylag berakod a fal mellé.


A másik probléma, hogy a vízszintes rudakat a korlát miatt nem lehet leengedni, csak úgy, ha elfordítot 90 fokkal majd leengedet majd visszafordítod, ami egy csomó csavarozás és ugye a napernyő sem lehet rajta.


A harmadik gondom, hogy a napernyő leszerelése is kétemberes feladat, mert ha az egyik végén kicsavarozom, akkor ferdén állna és kifeszítené magát a csavar, ami nem túl egészséges neki. Szóval összességében nem tűnik nekem egy praktikus elgondolásnak ez az egész, vagy valamit figyelmen kívül hagytam?



2022. jún. 10. 11:50
 1/3 Gombanyo12 válasza:

Ez nem napernyő, hanem napellenző. Egyébként rá is van írva. Klassszikus napernyőt nyaralóhelyeken, strandon, kertekben lehet látni.

Pl.: [link]

2022. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocs, de tök mindegy hogy hívod, érdemben nem sikerült hozzászolni
2022. jún. 12. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, egyre több az ócska termék. Sokszor jobban jársz ha használtan veszel valami régebbi, jól bevált típust.
2022. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!