Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy gyerekágy kárpitozása kb....

Egy gyerekágy kárpitozása kb. mennyibe kerül? (Budapest)

Figyelt kérdés

Ha veszek egy használt ágyneműtartós ágyat, de szeretném áthúzatni hogy pl. Mancs őrjáratos legyen támlája, az úgy mennyibe kerülhet nagyjából?

Tudtok esetleg megbízható kárpitost erre az esetre?


Csak azért kérdezem, mert neten 50-70-90 ezerért találok olyan ágyat újonnan amilyenre gondolok, ráadásul jó messze is vannak. De jófogáson láttam 7-10 ezer forintért jó ágyneműtartós leesésgátlósat, gondoltam ha meg tudom oldani az áthúzását akkor így is tökéletes lenne.

Csak nagyjából érdekelne hogy az ilyesmi milyen árban mozog.


2022. jún. 29. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kárpitosat nem vennék használtan, nem igazán lehet kipucolni és hát egy gyereknél biztos voltak "balesetek". Inkább egy használt, de masszív fa keret + új matrac és akkor a keretet olyanra fested aztán matricázod át, amilyenre akarod. Akár a gyerek is kidíszítheti, ha nem gáz nálatok. Vagy még egyszerűbben veszel neki mancsőrjáratos ágyneműt és amikor változik az ízlése, jövőre már lehet minyonos, majd focis vagy bármi. Lesésgátlót is lehet kapni annyifélét vagy házilag is be lehet tenni a matrac és keret közé egy falapot. Ha bevállalod a 80x200-asat, mert elfér, akár felnőttként is még használhatja :D De egy fa keretet simán el is tudsz adni pár év múlva (míg egy bútorlap vagy kárpitos valószínűbben kuka).
2022. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem leszel beljebb, mert anyaggal, munkadíjjal, szállítással együtt 50-100 ezer az újrakárpitozás. Inkább vedd meg a drágábbat.
2022. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!