Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Teljesen átlátszó irodai...

Teljesen átlátszó irodai bugyit szeretnék rendelni on-line, milyen néven keressem? Mert korábban víztisztát rendeltem és az rügykös és opálos/homályos volt, pedig azt hittem az a sima átlátszó.

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 11:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább ne vegyél fel semmilyen bugyit, az sokkal kényelmesebb.
2022. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg csak most szólt neki a főnöke, hogy amikor korábban kérte hogy tegye bugyiba a papírokat-szerződéseket, akkor nem arra gondolt hogy hozza be otthonról a bugyijait, és abba gyűrje bele.

Most meg kapkod.

2022. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
83%
De az a bugyi akkor nem narancsos, hanem csokis, vagy kakaós.
2022. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Vagy tanga.
2022. júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"A sima felületű átlátszó a víztiszta"


Nem, nem és nem! Többször rendeltem már különböző helyekről és víztiszta esetén nem átlátszót küldtek!

2022. júl. 4. 18:36
 16/18 A kérdező kommentje:
Itt, amit fentebb szerencsétlennek címezve belinkelt valaki, ott is azt írja a víztisztára, hogy "áttetsző felület". Ha átlátszó lenne, akkor azt írta volna, de az áttetsző az homályos valójában.
2022. júl. 4. 18:38
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy azt is írta a linkelt víztisztára, hogy átlátszó, nem azt, hogy áttetsző:

"Esselte A4 55mikron 100db víztiszta lefűzhető genotherm

Raktáron

Alap szín: Átlátszó, Papír méret: A4, Kiszerelés db: 100, Lefűzhető: Van, Fólia vastagsága: 55 mikron, Típus: Genotherm

Gyártói modell: 56066

Cikkszám: 288383"

Nyisd meg a linket és ott van a kép mellett a leírásban, hogy ÁTLÁTSZÓ.

Menj be egy papír-írószerbe, vagy multiba és vegyél ott, akkor rögtön látod, hogy milyen.

2022. júl. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sjujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ez fájt.

Nem mellesleg vannak cégek akik irodai kellékeket forgalmaznak TELEFONSZÁMMAL. Ha felhívsz egyet és elsírod a bajod, megleled a megoldást.

2022. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!