Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Színes, átlátszó, víztiszta...

Színes, átlátszó, víztiszta öntapadós fóliára lenne szükségem. Fontos, hogy több színtónus közül lehessen választani. Hol találok olyan üzletet, ahol megfelelő választék lehetséges?

Figyelt kérdés
Piros, kék, sárga színekben lenne rá szükségem, főleg világosabb tónusokban.

2016. dec. 19. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Most akkor színes, vagy víztiszta? :-)


Sztem amennyi időt eltöltöttél azzal, hogy ide írd ezt a kérdést,azalatt beírhattad volna a google keresőbe is.


És már válogathatnál a világ összes webshopjának a kínálatából.


:-)))))

2016. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A víztiszta nem a színtelenségre utal, hanem a tisztaságra. Azt te csak hiszed, hogy ilyen egyszerű. Ha csak az a szándékod, hogy alázd a kérdezőket, soha nem leszel eredményes válaszadó.
2016. dec. 19. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyjából 7 940 találat (0,65 másodperc)


Ha ebből nem találsz megfelelőt, lehet nem is tudod mit keresel...

2016. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, de sajnos egyik sem jó. Mint ahogy írtam, nekem víztiszta , átlátszó fóliára lenne szükségem. Ezek mind színesek, de nem átlátszóak. Nekem olyan kell mint a színes celofán, csak öntapadóban. Nagyon köszönöm a segítséget!
2016. dec. 20. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez esetleg?

2016. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez jónak látszik. Avery 5500 QM Fényáteresztő fólia. Érdemesnek látom felkeresni. Köszönöm szépen!
2016. dec. 20. 15:34
 8/8 estom rstom válasza:
Csak a tisztánlátás érdekében, a víztiszta azt jelenti, hogy színtelen, s átlátszó.
2017. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!