Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik irodai/gamer szék...

Melyik irodai/gamer szék lenne nekem a legjobb?

Figyelt kérdés

Régi már nagyon a mostani székem és leginkább számítógép előtt dolgozom. A mostanival a legnagyobb bajom, hogy a háttámla nem állítható és most kb olyan 110 fokban lehet (nem 90, egyenes) és nagyon kényelmetlen mert ha hátra akarok dőlni (úgy hogy nem billeg) akkor kb mintha feküdnék és nagyon kényelmetlen, általában csak ülök rajta de a hátamnak ez nem olyan jó.

Szóval olyan széket keresnék (mindegy irodai vagy gamer a lényeg, hogy hosszútávon kényelmes legyen és lehessen állítani benne több mindent, a karfát is pl.) Nekem minimum egy 90 fok kellene de ha lehetne még előrébb állítani lehet az is jó lenne mert mikor dolgozom kicsit azért előre hajolok. Nézegettem de egyetlen egy márkát sem ismerek, régen akracingnek láttam pár videóját meg sokan azt használták de most kb ki sem adta a kereső ha simán gamer széket írtam be, szóval nekem mind ugyan olyan és a legtöbb teljesen egyforma is, persze ki szeretném próbálni (ha lehet?) de így neten keresztül semmi alapján nem tudok eldönteni melyik a jó...



2022. júl. 3. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A mai székek mind csapnivalók sajnos.
2022. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem és a kettő keveréke tetszene :D Mármint a gameren tetszik ez a hát és fej párna de ez az ülés ami olyan mintha a kocsiban ülnék (így a két oldala magas és íves mintha egy medencében vagy babaülésben ülnék :D) Szóval valami lapos kéne mint a mostani de azért magasabb ami tartja a hátam és állítható. De egyszerűen annyira egyforma mind és nincs egy se ami az én igényeimnek megfelelne...
2022. júl. 3. 21:07
 4/4 Cubina ***** válasza:

Én úgy találtam megfelelőt, hogy bementem több üzletbe (Jysk, Ikea, stb.) és ráültem minden székre, ültem pár percig, megnéztem a funkciókat, karfát, mindent, és hogy elég kényelmes-e sok órás ülésre. Ráadásul amit kinéztem végül (nem a luxus kategória), az pont akciós volt, így sokkal olcsóbban meg tudtam venni. Jó pár éves már, de még mindig kényelmes, nem cserélném le.

Ezt használom évek óta:

[link]


Nagyon kényelmes, nagyon hátra lehet dőlni, dőlés közben lehet bárhol rögzíteni a háttámlát, ahogy kényelmes (sokszor aludtam is benne). Bár a karfa nem állítható, de a szék magasságával simán beállítható a kívánt szint. Nálam is úgy van, hogy ha a karfára teszem a kezem, pont kézre esik a billentyűzet és az egér. Nincs megemelve a szék, az átlagos számítógépasztalokhoz illeszkedik.


A gamer székek meg se közelítetik ennek a kényelmességét, hiába mutatósak, én 2 percet sem tudtam rajtuk ülni. Az vonzott, hogy van lábtartójuk, de viszont ülni nagyon kényelmetlen volt.


De az a legjobb, ha elmész és jó sokat kipróbálsz (akár azt is, amit belinkeltem), mert csak úgy tudod eldönteni, hogy melyik a legjobb. Neten nincs értelme ilyesmit vásárolni, mert nem tudhatod, milyen lesz. Aztán ha nem jó, akkor meg küldheted vissza.

2022. júl. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!