Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus tanfolyam?...

Kutyakozmetikus tanfolyam? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
76%

Ismerősi körben ezen a két helyen tanultak és ajánlották hogy nagyon jó volt.

1. [link]

2. [link]

2022. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,de pont ezt a kettőtt néztem.Az első 395 ezer,holott másholt 239 ezer.Az azért nem jó.A második meg jó lenne,de az meg azérg nem jó,mert csak péntekenként lehet menni és nincs kire bíznom a kislányomat,amíg a férjem haza ér.😔
2022. júl. 1. 15:44
 3/22 anonim ***** válasza:

Hat sajnos meg kell oldani valahogy, plusz a tanulast is, arra is idot kell szakitanod.


Nem tudom mekkora a lanyod, de akar mehetne magan bolcsibe is 1 napra, akkor el tudsz menni a tanfolyamra pl.

Es arra is keszulj, hogy az eszkozoket is meg kell venned, ami szinten nem elhanyagolhato koltseg, szoval zsebbenyulos a dolog.

2022. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Örülök, hogy akkor jót tudtam ajánlani. Igen nem olcsó a képzés az biztos, és az eszközöket is meg kell venni külön ahogy előttem már írták is. Költséges az elindulás, de utána ha meg van a végzettség és elkezdesz benne dolgozni meg fogtérülni a bele tett energia és összeg is. Drukkolok, hogy össze jöjjön.
2022. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!Igaz nem spéci eszközök,de azok már vannak,mivel a saját kutyámat is nyírom.

Szerencsére a vizsgára és a gyakorlatra nem nekem kell vinni az eszközöket.A magán bölcsi jó ötlet,köszi.Ezek szerint lehet egy napra is bevinni?Illetve pár órára?

2022. júl. 1. 16:38
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha ez az első vagy második szakmád lesz, akkor ingyenesen el tudod végezni. M.o-n két szakma ingyenes
2022. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
De csak 25 eves korig. Plusz amik ingyenesek, azok 2-3 eves kepzesek.
2022. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hatos, ez tanfolyam, felnőttoktatás, nem képzés. Nem iskolarendszerű, így nem ingxenes.

Focusnal csináltam. Szakgyak helyet magadnak kell intézned, Nagyon nézd meg, nehogy lerántson valamelyik.

2022. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam, hogy okj képzés is lehet ingyenes
2022. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyos szakmacsoportok képzései ingyenesek
2022. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!