Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretném fenyőbútorokkal...

Szeretném fenyőbútorokkal berendezni a nappalit. Hol tudok jó ár-érték arányút venni? (IK*A, K*KA JY*K, R* már megvolt, ott nem találtam jót)

Figyelt kérdés
Igazából fontos lenne hogy tartós legyen, és tényleg jó minőségű fenyő, nem két évre venném.
2010. szept. 23. 09:27
 1/4 FKrisztián64 válasza:
Ami jó minőségűnek illetve tartósnak számít szerintem, az a borovi fenyő. Mi nemrég költöztünk, és ágykeretet, ruhásszekrényt, komódot innen vettünk: www.agy-matrac.hu. Nemrég nyitottak Pesten, sok akciójuk van, és az áraik is korrektek.
2010. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szegeden a Remény utcában.
2010. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kikol.hu
2010. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvastam a kérdést. Az oldalon nem akarok infót megadni magamról, mert szerintem a reklámot nem díjazzák. Ha írsz privátban én tudok segíteni, mert konkrétan ezzel foglalkozom.
2010. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!