Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vegyek?

Milyen matracot vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenlegi ágyam régi rugós franciaágy és reggelente is fáj tőle a hátam. (lumbalis ágyéki rész) Milyen matracot ajánlotok? Ami kényelmes lenne és normálisan is tartaná a hátam.

2022. szept. 1. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
latex-kókuszrost kombinációk elég jók.
2022. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. szept. 1. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Rugós,habos,latex, mindegyik közt vannak jók.

Neked kell tudni mennyire lány kemény matracot keresel.

Nekem is a latex jött be,pont telitalálat,kókusz nélküli vastag matrac.Ez kifejezetten lágy az én oldalon alvásomhoz ez pont jó.

Hideghab vagy latex alá kell egy rugalmas ágyrács is,ami arra is jó hogy valamennyire lehet állítani a rugalamsságát.

2022. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A keménység az alvási szokastól és egyéni kényelem függvénye.

A hideghab ortopédikus jellegű, de a táskarugós is nagyon jól tudja követni, és zónásítják azt is.

Latexem volt, de dög nehéz, a kókuszt belekeverni nem látom értelmét. Mindenesetre a rétegek elhelyezkedése és kányelem is egyéni szokás kerdése.

2022. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk hideghab+rugó kombó matracunk van, és elég kemény, de valahogy mégis érzi a testet. Tök jó rajta feküdni.
2022. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A feleségemnek kemény hideghab, nekem egyel puhább. Mindegyikőnknek jó a sajátja. Az előző is hideghab volt, a gyerekek nek is az van, ők is kedvelik.
2022. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :D
2022. szept. 1. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Kókuszréteges matrac, jysk-ben vettem, elég kolbászos. Ajánlom, bár már drága lett.
2022. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!