Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bútorbolt ahonnan összeszerelv...

Bútorbolt ahonnan összeszerelve kapom meg a bútorokat?

Figyelt kérdés
Szükségem lesz gardrobszekrenyre és ágyra, de nem szeretnék a szereléssel is bosszankodni, időm sem lenne rá végképp. Egyedülálló nő vagyok.

2022. szept. 7. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél fenyőbútort, ott nem jellemző, hogy lapraszerelten szállítják. Nekem a szekrényeket egyben hozták ki, ágyat a matrackuckóból rendeltem, azt lapokban hozták ugyan, viszont pár ezer forintért lehetett rendelni összeszerelést helyben. De egyébként ikeás cuccoknál is lehet fizetni összeszerelést, nem csak magától az Ikeától, hanem sok más vállalkozás is foglalkozik ezzel.
2022. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum elemekben kapod meg bárhol, egyben egy gardrób szekrény mozgathatatlan. Meg kell bízni valakit az összeállítással, vagy asztalossal kell megcsináltatni kompletten.
2022. szept. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem gondolnám, hogy ha elkezdel kérdezősködni az utcában/lépcsőházban ne akadna egy férfi. Nem olyan nagy kaland pár lapraszerelt bútort összerakni.
2022. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A kiállított bútort kell megvenni, és még kedvezmény is van akkor.:)
2022. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen kedves 3-as, úgy megy az,hogy ELKEZDESZ kérdezősködni az utcában idegen férfiakat , hogy nem-e jönne be a házamba bútort össze szerelni.
2022. szept. 8. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Feltarthatsz egy táblát is, amire kiírod amit szeretnél 😂



Nem értem mi ebben a ciki, én például sosem mondtam nemet, ha normális módon kértek valamit a szomszédok.

2022. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
#3 Azért egy nagyobb szekrénnyel simán elszórakozik jó pár órát, akár fél napot is az ember, pláne ha nincs rendes szerszáma, és sima csavarhúzóval kell egyenként kézzel becsavarni a csavarokat. Ez nem pár perces segítség. Cipelésre egyik helyiségből a másikba én is fél perc alatt találok a szomszédságból bárkit.
2022. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Megállapodnak az árban. Na, nagy dolog.
2022. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A boltban szólsz hogy szerelést is igénybe vennél a házhozszállítás mellett. Kb 10-15%-ot ráfizetsz és összerakják neked.
2022. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hintalow ***** válasza:
100%

Nem is nagyon lehet, mert a lapra szerelt bútorok rögzítési pontjai nem elég erősek ahhoz, hogy összeszerelve lehessen mozgatni, szétszakadna az egész.

Vannak természetesen készre szerelt bútorok is, de azok jellemzően masszívabbak és nehezebbek a lapra szerelteknél. És itt van a probléma, egy gyárilag egybe felépített gardróbszekrény akkora lenne, hogy az nem fogják tudni fel / be vinni a laksába.

2022. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!