Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Maradjon egy holokauszt...

Maradjon egy holokauszt túlelőtől festmény a nappali-konyhában, ha rajtam kívül mindenkit nyomaszt?

Figyelt kérdés
Eredeti olajfestmény, 1 van belőle a világon. Nekem nincs semmi gondom vele. A lakást berendezésekkel vettem. A teraszajtó mellett van nem központi helyen mégis magára vonja a figyelmet.

#festmény #nappali #Holokauszt túlelőtől
2022. szept. 29. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Ne maradjon
20 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Én garantáltan nem tartanék ilyet a lakásban, szerintem nem oda való. Ha neked fontos, akkor tedd olyan helyre, ahol csak te látod.

Ha mindenki mást zavar, akkor tedd el onnan, eleve ilyen a könyhában kifejezetten zavaró, senki nem tud jó étvággyal enni, kajára gondolni, ha ilyen stílusú képet kell közben néznie.

2022. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Igen, így mindig emlékeztet, hogy nem lett rendesen befejezve, bár igény van rá.
2022. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
No de mi a baj vele tképpen?
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Azt leírtad, hogy egy holokauszt túlélő festette, de azt nem, hogy mit ábrázol, pedig ez lett volna a lényeg!

Ha csontvázhalmokat és egyéb borzalmakat és neked mégis tetszik, akkor tedd a személyes teredbe, … mondjuk a hálódba!(brrr!)

Ha egy tájkép, vagy ilyesmi, akkor meg maradjon! Nem mindegy ki festette? Kit érdekel?

2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Hol előírás, hogy az ilyen ember csak gázkamrákat festhet? Mit ábrázol a festmény? És mint alkotás mennyire képez értéket?
2022. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
nem k mindegy ki festette? ha mindenkit zavar, vedd le
2022. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is az számítana, mit ábrázol, nem az, hogy milyen sorsa volt a festőjének.
2022. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A Sikoly festményre hasonlít, egy fej, kétarcú ember barnás vöröses színben.
2022. szept. 29. 18:02
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon durva, de van benne valami ami mindenkit megfog valamilyen szinten. Az előző tulajdonosnő megigértette velem hogy a festmény marad ott ahol van.
2022. szept. 29. 18:06
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

#9

Na jó, ez innentől kezdve már hülyeség!

2022. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!