Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Maradjon egy holokauszt...

Maradjon egy holokauszt túlelőtől festmény a nappali-konyhában, ha rajtam kívül mindenkit nyomaszt?

Figyelt kérdés
Eredeti olajfestmény, 1 van belőle a világon. Nekem nincs semmi gondom vele. A lakást berendezésekkel vettem. A teraszajtó mellett van nem központi helyen mégis magára vonja a figyelmet.

#festmény #nappali #Holokauszt túlelőtől
2022. szept. 29. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%

Akkor én az előző tulajdonosnőtől ezt kérdeztem volna: "Ha Önnek ez a festmény fontos, miért nem viszi magával?"


Egyébként ilyen depresszív képet biztos nem nézegetnék a saját lakásomban.

2022. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
ez már kamu. Veszel egy lakást, de csak azzal az ígérettel adják el neked, ha egy ijesztő festményt a falon hagysz ?
2022. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#11 azért nem vitte el mert ke akarta zárni a múltat, válás után.

#12 nem volt az adásvétel feltétele, csak megigértette. (qrva okosnak képzeled magad)..

2022. szept. 29. 18:25
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom kamuzol, mert ilyen buta ember talán nem is létezik.
2022. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

"azért nem vitte el mert ke akarta zárni a múltat, válás után."


Oké, akkor nyugodjon meg a lelke, megígérem neki, és pár hónap múlva szépen kirakom, eladom, elajándékozom vagy kidobom.

2022. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#14 nálad butább ember nem létezik.
2022. szept. 29. 20:26
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

“azért nem vitte el mert ke akarta zárni a múltat, válás után.”

Én is váltam már el, de nem hagytam a lakásban az apámtól örökölt antik bútorokat, mert azoknak apámhoz volt közük, nem a férjemhez.

De ha megőrültem volna és ezt meglépem, miféle elmebaj, hogy arról a szent helyről, ahova én pakoltam valamit, az új tulaj nem mozdíthatja el?

Ilyen tényleg nincs, ezzel túllőttél a célon!

2022. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Írd meg az előző tulajnak, hogy már levezekeltétek a múltat ti is, és a képet leveszed a falról, mert nyomaszt mindenkit. Ha akarja, visszaadod neki, ha nem akarja, akkor lekerül a pincébe. MOST lett ELEGETEK belőle.
2022. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Drága, nyugodtan tedd máshova :D Tudom, szemétség, de kit érdekel, mit kért tőled egy ismeretlen, évekkel ezelőtt? Neki a lelkének kellett a megnyugtatás, hogy nem vágod ki a képet, de gondolom, ennyivel ő is lezárta magában, hogy "oké, megígérte, jó helye lesz". Ennyi. Ha átteszed máshova, akkor sem állja majd Szent Péter az utadat odafent.

Mondjuk nem tudom, egy ilyen képnek hol lenne jó helye? A vendégszobában, hogy senkinek ne akaródzon elnyújtani a tartózkodását nálatok? Most, hogy mondod, nem eladó véletlenül? :D

2023. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Most láttam csak a kérdést.

Ha Neked tetszik, akkor mindenképp tartsd meg, főleg ha egyedi! Ha meg másoknak nyomasztó, akkor tedd el valahová (tárolóhelyiség, szekrény, padlás, stb...), kár lenne kidobni!

2023. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!