Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapasztalat Ikea agyakkal?

Tapasztalat Ikea agyakkal?

Figyelt kérdés

[link]



Ezt néztem ki magamnak . Agyraccsal együtt Kb 250 Euro. Szerintetek ez mennyit bír?

( q szex miatt kérdezem)



2022. okt. 31. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ez? Nagyjából semmit nem bír, kb szükségmegoldásnak jó, ha jobbra nem futja. De elmész az üzletbe és kipróbálnod vagy olvasol róla véleményeket.
2022. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam róla a neten és mindenki dicséri amit nagyon furcsának.
2022. nov. 1. 08:02
 3/7 A kérdező kommentje:
* furcsának tartok
2022. nov. 1. 08:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt gyk-n kérdezte valaki, hogy mit csináljon ezzel az IKEA ággyal, mert összetört alatta -szexről szó sem esett. Én méretre vágott ágydeszkákat javasoltam.
2022. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat akkor ez felejtős. Mondjuk nem mindegy hogy az ágy vagy az ágyracs szakadt le alatta
2022. nov. 1. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Ágyrács.

2022. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az agyracsbol majd a Jobbik minőséget választom, nem baj ha drágább. Én inkább a keret miatt aggódok. Elég vékonynak tűnik de nem ertek hozzá.....
2022. nov. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!