Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű sötétítőt vegyek...

Milyen színű sötétítőt vegyek a nappaliba?

Figyelt kérdés

A fal színe zöld, a mennyezet fehér, a bútorok barnák, a szőnyeg sötét szürke, a függöny világos fehér, egy minimális mintával az alján.


Fal színe: [link]


Bútor színe: [link]



2022. nov. 11. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Sötétítés vagy díszlet céljából ?
2022. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Függöny mellett este könnyen be lehet látni, ezért szeretnénk sötétítőt tenni.
2022. nov. 11. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Sűrű szövésüt,azon nem lehet átlátni .
2022. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ertem, hogy van olyan függöny, de nekem a mostani tetszik, nem akarom lecserélni, ezért akarok sötétítőt, amit este behúzok, nappal meg 2 oldalt elfér. A kérdés még mindig az, hogy melyik szín mutat jól.
2022. nov. 11. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétzöld.
2022. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is sötétzöld vagy sötétbarna.
2022. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a mostani tetszik, nem akarom lecserélni, ezért akarok sötétítőt, amit este behúzok, nappal meg 2 oldalt elfér"

Akkor három(soros) karnis lesz?


Én sötétszürke szőnyeghez meg barna bútorhoz inkább valami világos színben gondolkodnék, tehát blackout függöny, aminek a szoba felé eső oldala mondjuk olyasmi világosszöld színű, mint a fal, de valami sötétebb zöld mintával. Vagy valami ilyen pl.:

[link]

2022. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vegul vilagosabb barna lett kicsit szurkes beutessel.


2 karnis: az egyiken a fuggony, a masikon 2 sotetito (180 centi szeles az ablak, ezert kell 2 sotetito)

2023. jan. 6. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!