Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Komódra rakni a tv-t?

Komódra rakni a tv-t?

Figyelt kérdés
Költözünk, kérdés, hogy hova rakjuk a tv-t. Eddig tv szekrényeket nézegettem, de van egy komódunk is ami megfelelne a feladatra. 85 cm magas, a tv szekrények alacsonyabbak. Akiknél komódon van a tv, nem érzitek, hogy túl magasra kell nézni? Kényelmes így? Vagy inkább nézzek tv asztalt/szekrényt?

2022. nov. 21. 12:19
 1/7 szvicsi ***** válasza:
100%
Ha kellő távolságról tudod nézni, akkor nem lesz magasan a Tv, nekem is komódon van, 55 cm átmérőjű tv kb 3 méter távolságból fel sem tűnik.
2022. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Attól is függ mekkora a tv.

Nekünk 3 méter az átmérője, teljesen mindegy volt hol az alja.

Kb 85 centi körül kezdődik a kép, nem zavaró.

2022. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan 70-75 centi magas komódon van, teljseen OK.
2022. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye az a jó, ha kb. szemmagasságban van, ahogy ülsz. Picit lentebb-fentebb elmegy, a 85cm szerintem jó. De miért nem próbálod ki?
2022. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mivel én csak ágyból nézem csak kispárnát használok, ezért a mennyezetre szereltem(igaz nagy tévé)

Tökéletes, akár nézem, akár elalszom rajta. Anyámnál komódon van, meg vagyunk ott is elégedve, fotelekből tökéletes.

2022. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
Arra figyelj, hogy most már majdnem az összes tv-nek a szélein vannak előre és hátra kinyúló lábak, szóval a komód legalább olyan széles kell, hogy legyen, mint a leendő TV jó eséllyel.
2022. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-os, miből gondolod, hogy fogyóban vannak a középtalpas tv-k? Darabszámban ugyanannyi az arányuk, mint eddig!

Kérdező, ez furcsa, én eddig úgy tapasztaltam, hogy pont inkább akkor lehet zavaró, ha túl alacsonyan van a tv, mert akkor nem biztos, hogy mindenhonnét zavartalanul lehet látni! :/

2 komódunk van, az egyik 77.5 cm, a másik 89.5 cm magas, mindkettőn volt már tv, egyikről sem volt soha kényelmetlen nézni, az enyém jelenleg pedig az íróasztalomon van, ami 70.5 cm, azzal sincs baj! Nálunk már kb. 20 éve nincs meg a régi tv asztal, azóta szinte mindig komódon van a tv !

2022. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!