Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találok nagyobb méretű...

Hol találok nagyobb méretű üveg ufo lámpát?

Figyelt kérdés
Nekem 55cm körüli ilyen lámpám van a mennyezeten ezt használtan vettem de most hogy keresek a neten sehol nem találok 40cm-nél nagyobbat. Üveget meg még annyira sem.
2022. dec. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
2022. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
csak egyszerűen nem tudod hogy kell használni a keresőt...
2022. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt ostobának nézel legyél szíves még egyszer elolvasni a kérdést. Üveget keresek nem műanyagot!!!
2022. dec. 18. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szarok rad, azt is lehet keresni.

Csak keresni kell megfelelo szavakkal. ;)

2022. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a fenének válaszolsz ha csak kötekedni tudsz? Megfelelő szavakkal mi? Te se találsz azért kötsz ebbe is bele. 3 napja azt keresek mit gondolsz hogy jó kedvembe írtam kérdésnek? Idióta....
2022. dec. 18. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Túl nagy méretbe az üveg nehéz és kezelhetetlen 1 embernek, vagy vékony és törik. Sztem nagyot ezert nem találsz, és a műanyag olcsóbb is.

Enyém is kb 50-55cm széles, és ez még 1 ember leszedi.

2022. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez az hogy 55cm sem találok. Ennél nagyobbat nem akarok csak nem tudom az enyémet is honnan vette az akitől használtan megvettem 😕
2022. dec. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!