Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ismertebb ruhaüzletben...

Melyik ismertebb ruhaüzletben találok nagyobb méretű farmer rövidnadrágokat (lehetőleg kb kedvező árú is legyen)?

Figyelt kérdés

Bershka, Stradivarius, stb.. annyira tetszenek, csak pont 1 mérettel nagyobb kellene mindig :) szóval ilyen 44-es, néhanéha 46-os méret kellene, és úgymond "divatosabb" is legyen, pl ilyesmi:

[link]

[link]

valami ilyesmi :) Zaraban láttam még nagyon szépeket, csak amelyik stimmelt méretre is, az jelen pillanatban túl sok volt nekem, nem engedhetem meg magamnak :)

tudom, fogyni kellene, stb, de attól még gyorsan jön a nyár és kellene valami.. :)

C&A-ra, Takkora is gondoltam, de oda még nem volt alkalmam elmenni. esetleg tippek? :)



2015. máj. 24. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

h&m-ben is szoktak lenni, én 40-es méret vagyok, egyik barátnő 44-46, ő is ott szokott venni. nagyon sok a kis méret, át kell túrni őket rendesen. : D meg érdemes több üzletben is megnézni.

szerintem a c&a, takko is árul nagyobb méretet.

2015. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a H&M-ben vásárolok mindig, az a kedvencem :) lehet akkor csak hozzánk nem hoznak ekkora méreteket, de ami tetszik abból sose találok jó méretet :/ :D
2015. máj. 24. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen rövidet szeretnél?

44-46-os mérettel? Biztos???

Szerintem nem ez lenne számodra a legelőnyösebb viselet.

2015. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne legyen ki belole a fenekem, de igen :) evek ota ilyenjeim vannak es teljesen jok.. :)
2015. máj. 24. 22:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja es azt kifelejtettem, hogy szerintem egy teltebb lany is oltozhet a mai divatnak megfeleloen, nem egy lanyt lattam mar hasonlo ruhakban az en alkatommal.. Nem elfogultsagbol, mert nem szeretem hogy ekkora vagyok :) csak attol meg szeretnek ilyen ruhakat felvenni, ezek tetszenek :)
2015. máj. 24. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
a 46-os méretű barátnőm is hord rövdgatyát, most nyáron mégis miben legyenek a teltebb lányok?
2015. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46-os méretre ennél kissé hosszabb fazon előnyösebb lenne szerintem..
2015. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azok viszont rondák.

ha nem tapad a fenékre, hanem laza, akkor szerintem nics gond vele...

2015. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na ezt mondom én is.. :) köszönöm :)
2015. máj. 25. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy rövidnadrág. Nyilván nyáron mindenki hordjon szoknyát, ruhát, rövidnadrágot. De az alkatának megfelelőt!
2015. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!