Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A Veneti bútorweboldal mennyir...

A Veneti bútorweboldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 09:58
 1/4 Pitó Katalin válasza:

Sajnos nem megbízható.A megrendelt sarokkanapé csomagolása hibátlan volt, tehát aláírtam a fuvarlevelet. Amikor kivontottuk, kiderült, hogy a bútor sérült. Az árut kiszállí5ó soförnek megmutattuk a hibát,de azt mondta, hogy nincs mit tennie, hívjuk fel a vállalatot a fuvarlevélen megadott telefonszámon. Mivel a szállítás reggel 7 órakor történt, senki nem vette fel a telefont.Másnap hívtak csak vissza. Először arra hivatkoztak, hogy későn küldtem el a reklamációt, majd amikor bizonyítottam,, hogy ez időben történt, akkor arra hivatkoztak, hogy aláírtam a fivarlevelet a csomag hibátlan kiszállításáról.Nem vették figyelembe az azonnal jelzett hibát, hiána történt az a szállító jelenlétében

Végül felajánlottak 4800 forint árcsökkentést egy olyan hibáért, amely a bútor ágyneműtartójának a teljes szétbontását igényli

2023. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ferri 2 válasza:
Az én véleményem, NEM MEGBÍZHATÓ CÉG.2022 december.28-án kiszállítottak egy gardróbszekrényt. Hiányzott belöle 3db polc. Ezt jeleztem nekik. A telefonba azt mondták írjak email-t. Ezek után megkezdödött a levelezgetés. Ez év márc 10-én tudtam összerakni a szekrényt mert a szerelés közbe kellett beépíteni a polcot. Persze a polcot nem küldték el, ezt nekem kellett legyártatnom. Ezek után nem ajánlom ezt webáruházat.
2023. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sfbalazs válasza:

Nem megbízható! Az ágy gyatra minőség 300ezer-ft ért. Az ágy középső borítása ilyen filces anyag ami max egy fél évet ha kibír.

Ráadásul a kiszállítás ki van adva egy olyan cégnak ahol egy nyikhaj gyerek a kiszállító és képes volt otthagyni a terhes feleségemmel mert ő nem hajlandó a 3. emeletig felhozni az ágy darabjait. Ezek után még visszaadni se bírt a pénzből....

2023. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem megbízható!!! Augusztus 7 én vásároltam egy ágyat, mielőtt megrendeltem, telefonon megkérdeztem mennyi idő míg megkapom, 2, nagyon max 3 hét azt mondtak, aug, 24- re kellett volna megkapni, de írtak e-mail , hogy szept7, utánna szept,12, utánna, szept,26! Mondtam szept 11- én nem kérem az ágyat, de a pénzt utaljak mostmár vissza!!kb 85 e-mailt irtam össze vissza beszéltek, már úton van az ágy kb 3 órán belül megkapom, aztán mégsem kaptam meg!szoltam h mostmár utaljak vissza a pénzt!!! Egyenlőre meg várom a pénzem vissza ….
2023. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!