Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legkényelmesebb...

Melyik a legkényelmesebb fotel/szék? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát ilyenekre gondolok: bőr, műbőr, szintetikus netán egyéb?


Most jelenleg egy "gamer" székem van, egy Dxracer, de egyáltalán nem kényelmes, nyomja az ülepem, ám az is lehet hogy mostanság meghíztam, szóval ez lehet az oka.

Ha találnák egy nagyon kényelmes széket/fotelt amiben sokáig ülhetek úgy, hogy nem lesz kemény érzet ott alul, az megváltás lenne!



2023. jan. 30. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, elmész egy nagy bútorboltba, végigülöd a kínálatot és meglátod, melyikben érzed magad a legjobban. Én a múltkor a Mömax-ban néztem, sajna a kedvemre való nagyon drága volt :-\
2023. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja én nem személyesen megyek, hanem rendelni fogom, ezért akarom tudni.


amugy milyen anyagu volt amit kinéztél?

2023. jan. 30. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
#2: Asszem "bőrhatású textil". De én nem rendelnék széket a netről, mint ahogy cipőt se, ezeket próbálni kell. Igaz, visszaküldheted 14 napon belül, de azért egy széket macerás.
2023. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, ez azért van, mert kis faluban lakom, messze van a város, nekem meg nincs autóm. mindent rendelek amugy, amit lehet, cipőt is
2023. jan. 30. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A bőr látványos, tartós, sok év múlva is ugyanúgy tud kinézni ha vigyáznak rá és látszik rajta, hogy minőségi bútor. A bőr bútor ára is magasabb, emiatt az egyéb összetevőire is jobban figyelnek, kényelmesebb is lehet a hasonló más bútorhoz képest.

Azonban a bőr bútor hűvös időben hideg, nem jó ráülni, ráfeküdni. Meleg időben meg hozzáizzadsz (műbőr is ilyen ha nem textilbőr).

Ha bőr bútorod van akkor kíméled, óvatoskodsz vele és félted a vendégektől - csupa stressz.

Ha amúgy jó a széked akkor vegyél bele egy vékony memóriahabos párnát, hasonlót a fekvőbetétekhez amit ágyba tehetnek. Elég 5cm-es vastagságú belőle és rengeteget javít a kényelmen.

2023. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden szék szivacsozott és előbb utóbb a szivacs tönkremegy, összemegy, attól függően, milyen minőségű szivacsot tettek bele. Ha vastagabb szivacsozású, az jó lehet, de azt is kiülöd előbb-utóbb. Szerintem egy plusz párnában is gondolkodhatnál.

Az én fiamnak jelenleg ilyesmi széke van, ez főnöki szék, nem gamer szék, pont azért, mert a gamer székeket túl keménynek találta, plusz nem akart műbőrt:

[link]

2023. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: jaja a gamer szék kemény, de kb olyan vastag az ülőkéje mint az általad linkelt oldalon lévőnek, tehát az is hasonló ehhez. Tehát nekem vmivel vastagabb kell, és az már csak fotelban van, forgószékek mind ugyanolyan vastagságúak...
2023. jan. 31. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
#4: Nem kell hazacipelned, csak végigülöd, aztán megrendeled a netről, esetleg nem is onnét, ahol nézted, ha máshol olcsóbb.
2023. febr. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!