Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Aludnál 4,5 nm-es "szobában"...

Aludnál 4,5 nm-es "szobában" vagy 23 nm-es konyhában???

Figyelt kérdés

Nem értem, miért van ez az őrület, hogy a klassz, ablakos konyhából hálóhelyiséget csinálnak, és a 23 nm-es klassz erkélyes szobából meg konyhát?

Állítólag ez egy értéknövelő beruházás, hogy beteszik a konyhát a nappaliba...????

[link]

Tényleg jobb egy 4,5 nm-es ablakos konyha és 23 nm-es szoba helyett egy 4,5 nm-es nemszoba és egy 23 nm-es konyha????

Kinek???!



2023. márc. 22. 17:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
#20: ja így ok, biztos Tarnazsadányban is van a települeshez képest jobb hely.
2023. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy a "konyha", a mosogatónál kellett volna leválasztani a szobától egy gipszkarton fallal-üvegtéglával, vagy egy pultszerű ablakkal. Mondjuk fürdőszoba akkor se lenne, a kádból egyből kilépsz a folyosóra. :D
2023. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Tényleg nincsen rossz helyen , mellette elég új lakóparki övezet van, strandfürdő, Duna-part. A házak elég lepukkantak mondjuk, de hol nem azok.


Külső kerületi viszonylatban teljesen rendben van. Nyilván aki itt néz lakást az nem a II. kerülettel versenyez.

2023. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Szitibo válasza:
Én egy 4,5 nm-es "szobában" alszom, igaz, hogy az ablak télen-nyáron résnyire be van állítva, hogy nyitva legyen! Így szoktam meg! Volt olyan, hogy 23 nm-es konyhában aludtam a nagymamámnál, nem volt azzal semmi probléma, mert minden este átszellőztették a házat, lefekvés előtt.
2023. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!