Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen led gyertyát ajánlanátok?

Milyen led gyertyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagymamám nagyon szeret otthon gyertyát gyújtani, de féltjük, hogy véletlenül égve marad és nagy baj lesz. Szeretnék neki venni ajándékba egy led gyertyát, de nem vagyok tapasztalt a témában, sosem volt ilyenem.

Szempontok a következők: biztonságos legyen (tehát nem olyanra gondolok ami előbb gyújtja fel magát mint egy rendes gyertya), szép legyen, lehetőleg ne ilyen nagyon gagyi, és jó lenne, ha ezt a hosszú, magasabb típusú gyertyát imitálná. A jysk oldalán találtam egy hasonlót ( [link] ) , érdekelnek erről is a vélemények, de nagyon örülnék más ötleteknek, tapasztalatoknak is



2023. márc. 29. 11:51
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Ezek csak azoknak jók akik nem szeretik a gyertyákat csak szépnek tartják őket.


Egy gyertya nem csak fény ami pislákol, hanem levegőben egy illat, egy rituálé

2023. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami a jysk-ben van az jó, nekem van belőle. De vettem már hasonlót más, egyszerűbb üzletben is, az is jól működött.

Ahogy ezt megtaláltad, találsz másféléket is a neten, ha rá tudod beszélni a nagymamádat, hogy használja, akkor bármelyik jó. Mivel LED, kicsi az áramfogyasztása.

Először ne áruld el neki, hogy LED gyertya, csak mutasd meg neki milyen a látványa, és amikor ő maga is látja, hogy a hatása hasonló, mint egy égő gyertyáé, akkor mondd el, hogy ez elemes. Ha először szólsz neki róla akkor már fenntartásokkal fogja nézni és nem biztos, hogy olyannak látná amilyen valójában. Aztán megköszönné és továbbra is használná helyette a rendes gyertyát, csak nem mondaná el neked, hogy ne bántson meg amiért nem az ajándékodat használja.

Van olyan is ami valóban viasszal készült, de mégis LED van csak benne.

[link]

2023. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


1, sajnos muszáj lesz neki áttérnie, szerencsére már ő is érti, hogy ez így nem jó. Tompítani szeretném a gyertyázás hiányát lényegében.

2023. márc. 29. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 A linken amit etettem sok szép változat van és lehet hogy értékelné a távirányítós változatot, amit színre is állíthat kedve szerint. Az kissé pótolhatja a gyertyagyújtás rituáléját, hogy kiválaszthatja éppen milyen színű legyen aznap.

[link]

2023. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyél egy ilyesmit, meg valami lámpát hozzá.


[link]

2023. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sok helyen kapni, ha kis teamécses is jó, akkor az van az Intersparban (bár kicsit gagyibb minőségű, hideg fényű) és a DM-ben is, szerintem ez jobb minőség és szebben is világít, jobban imitálja az igazit: [link]


Ha esetleg pesti vagyok, akkor az Ikeában is kapni, régen több volt nekik, most pl. ez: [link]


Én is használok ilyet rendes gyertya mellett, mert valahol sajnos nem merek igazit gyújtani. A probléma az, hogy ezekbe nagyon sok gombelem elfogy, pár nap után már észrevehetően nem ég annyira, a minőségibb se.

2023. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!