Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki tud jó, de olcsó süthető...

Ki tud jó, de olcsó süthető gyurmát ajánlani nekem? És hol lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném kipróbálni a süthető gyurmát, ezért szeretnék először olcsóbbat rendelni, hogy kipróbálhassam. Voltam játékboltban, de ott nem tudtak nekem adni. ( kis városban élek ) Honnan tudok olcsón rendelni? Köszi
2010. okt. 7. 20:41
 1/6 anonim válasza:
0%
A jó öreg só-liszt gyurma. Olcsó, gyors és festhető.
2010. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olcsón rendelni? Sehol. De te magad tudsz készíteni. Erre a célra legjobb a sógyurma. Lisztet és konyhasót egy az egy arányban keverj össze, tegyél hozzá egy egész kevés étolajat és adagolj annyi vizet, hogy gyúrható legyen, ne legyen morzsalékos. És kész. Meggyúrod a figurákat, amit akarsz és mehet a sütőbe. Enyhén sárgásra kell sütni, jó kemény lesz. Meg lehet csiszolni, festeni, lakkozni.

Nem hiszem, hogy van olcsóbb :)

2010. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fimo gyurma kell neked, jópár vebáruházban lehet kapni + teszvesz vatera
2010. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja ebay is
2010. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gyerekkoromban már sógyurmáztam, meg ki is festettem, de én színes süthető gyurmát szeretnék, nem akarok festegetni, mert az nem adja vissza rendesen a színt, elfolyhat. Lehet hogy olcsó, de már rég csináltam volna ha abból szeretnék figurákat! Teszveszen néztem, de olyan szín nem volt amilyet szerettem volna. Azért köszönöm.
2010. okt. 8. 14:23
 6/6 anonim válasza:

a FIMO nem épp a legolcsóbb.. Sőt!

Én cernittel nagyon meg vagyok elégedve, meg egy picit olcsóbb is, mnt a fimo. Itt jó kritikákat találsz a gyurmákról: [link]

És itt a Cernit, amit nagyon olcsón tudsz rendelni innen: [link]

:)

2010. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!