Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megbízható, olcsó műanyagablak...

Megbízható, olcsó műanyagablakos céget keresek Nyíregyházán vagy környékén. Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Ki hogy választott ablakost?

Minden segítséget köszönök!


2010. jan. 12. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
mi méretre gyártattuk,nagyon olcsón pl egy obis ajtó beltéri 25 volt, és ottis annyi volt, csak az a különbség hogy az obis 'isztályú gagyi!!!!
2010. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elmúlt napokban több kérdés jött az otthon kategóriába műanyag ablak és penész témakörben. sztem előtte nézd meg azokat is, gyűjts infókat.
2010. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,bár egyiktől sem lettem okosabb!

A második válaszolónak üzenem,hogy mielőtt a kérdést kiírtam elolvastam a korábbi kérdéseket,de csak kevés infót kaptam.Ezért gondoltam,hogy kiírom hátha valaki még tud okosat is mondani.

2010. jan. 14. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Én küldtem emilt, amiben nem írtam, hogy nyíregyházi az ajánlott ablakos.
2010. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

21:32-esnek,köszönöm szépen,és mindenképp egy próbát megér.A kérésed pedig természetes :)


Köszi még egyszer!

2010. jan. 14. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit, szívesen.
2010. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!