Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bútorkészítésben jártas...

Bútorkészítésben jártas szakembert tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nyíregyháza környékén keresek bútorasztalost akinek szép munkája van és nem szalad el az árakkal!
2023. ápr. 19. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Kezdő asztalos vagyok, műhelyem még nincs, de az előlegből amit kapok tőled, berendezkednék és munkának is tudok látni.
2023. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.

Marha messze vagy te még a szépen és igényesen dolgozó műbútorasztalostól.

Majd úgy kb. 30 év múlva szóba jöhet, de még akkor sem biztos.


Én pl. antik bútorokat restaurálgatok, de az általam megismert "asztalosok" nagy részének még egy lapra szerelt Ikea bútor otthoni összeállítása is kemény kihívást jelent.

A legtöbbjének a "szaktudása" kimerül a pozdorjaszabászatban és az ebből készült konyhabútorok összeszerelésében.

A műbútor asztalosság viszont komoly szaktudást, hozzáértést, anyagismeretet és művészi rátermettséget kíván meg.

2023. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oly vicces vagy kedves 1 válaszado!
2023. ápr. 19. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak fővárosit tudok, aki profi.

Ablak Klinika a vállalkozása neve, de bútort, klasszicista, szecesszió házak ajtajait is megcsinálja, fából, faragással.


Bútorra meg keress bútor-restaurátort. A neten is találsz.


Ma már nincs kötöttség, oda mennek, ahol a munka van.

2023. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!