Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok a 2 személyes...

Mit gondoltok a 2 személyes (200x200-as) paplanról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire vált be nektek, kényelmes?
2023. ápr. 26. 10:28
1 2
 1/14 nemaRendőrség ***** válasza:
83%

Borzalmasan gyűlöljük.

Egy embernek nagy, kettőnek kicsi, csak a baj van vele.

Szállodákban szoktak ilyet adni, de mindig kérünk mégegyet

2023. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Nekünk bevált.

Igaz, hogy mi a párommal még szeretjük egymást.

2023. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ekkorát használtunk, de még ezt is képes volt rólam lehúzni az ember :D így az övé lett, én vettem magamnak kisebbet, nekem elég az.
2023. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nemaRendőrség ***** válasza:
94%

@2

Mi is szeretjük a feleségemmel egymást, de attól még aludni is szeretünk kényelmesen

2023. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

#2 Utoljára a kollégiumi szobában aludtunk egy paplan alatt a párommal, mivel akkor egy ágyon is kellett osztoznunk.

Azóta felnőttünk és érteles ember módjára van saját takarója mindkettőnknek a már elegendően nagy felnőtt ágyunkban.

Vicces lenne ha most kihoznád, hogy a kollégium óta nem szeretjük egymást, mivel az után évekkel házasodtunk össze és lettek gyerekeink.

2023. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező

Ez a közös takaró dolog értelmetlen. nem vagytok sem egyforma nagyok, nem is alszotok egyformán. A közös takaró nem jó megoldás, mert egymásról fogjátok lehúzogatni és éjjel minden fordulásnál a másik is kénytelen mozdulni.

Szépen mutat a magazinok lapjain egy ilyen ágynemű, de haszna nincsen. Ráadásul gyakorlati szempontokból sem jó. Nehezebb áthúzni, nehezebb az ilyen méretű huzatot mosni, teregetni, vasalni. Árban pedig nem olcsóbb a 2xszimpla ágyneműnél.

de próbáljátok ki egy nagy pléddel, nemsokára javul az idő és már nem kell feltétlen paplannal aludni! Próbáld ki milyen ha egy ekkora takarón kell osztoznotok éjszakánként! Lehet hogy nektek jó az ami másoknak kényelmetlen.

2023. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki önző és csak önmagát szereti.

A többi az csak mese a külvilág felé.

2023. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk egy takaró jött be de az tényleg nagy volt. (Lehet 200-as) Amit szállodákban szoktak adni, azok kicsik, nekem kell az, hogy magam köré tudjak gyűrni, hogy ne lógjon ki a hátam.


A másik, hogy mi úgy alszunk, hogy a férjem rég pizsi nélkül paplannal, mikor én még pizsamában takaróval.


Szóval nekünk is jobban bejött a külön.

2023. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ránéztem. Az USA-ban voltunk fél évet, ami bejött az a queen sized volt: 229 cm x 229-254 cm


Szerintem legalább akkorát vegyél. A 200-as szimplán kicsi két emberre.

2023. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
73%
Mindenkinek jobb magában.
2023. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!