Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 2 személyes emeleteságy?...

2 személyes emeleteságy? Tapasztalatok? Pozitív, negatív vélemények?

Figyelt kérdés
Az IKEÁ-ban akarunk venni egyet, mert tök jó kuckós, meg van egy kihúzható kanapénk, amin eddig aludtunk, de szeretnénk rendes ágyat, és így helytakarékos is. Valaki, akinek volt/van ilyen, milyen tapasztalataitok vannak? Nagyon putri, vagy kellemes, esetleg kényelmetlen, stb?

2016. nov. 9. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó matraccal kényelmes.

Én is emeletes ágyon aludtam évekig, csak azt utáltam benne, hogy a le/fel mászás időnként macerás. Pl. egy műtétem után nem volt kellemes fel/le létrázni...

2016. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt meg tudom érteni. De nem volt rossz, hogy közel a plafon? Ti beágyaztatok valahova, vagy otthagytátok az ágyneműt az ágyon?

Bocsánat, még egy nagyon indiszkrét kérdés, de lehet ott fent szexelni? :D

2016. nov. 9. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ágyneműt otthagytuk, a plafon közelsége nem zavart.

Hááát, azt nem a legkényelmesebb rajta...

2016. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire magas az emeletes ágy és mennyire van közel a plafon. Ha marad 30-40 centi, akkor bizony kényelmetlen, már megfordulni sem könnyű rajta. Szex kizárva. Ha viszont marad még másfél méter, akkor észre sem veszed, hogy emeletes ágyon alszol, legfeljebb ágyazáskor kell kicsit lehajolni. Szex érdekes lehet, mert az emeletes ágynak van kilengése is már, konstrukciótól-anyagtól-életkortól-csavarok kilazultságától függően akár 20-30 centi is lehet, ami érdekes érzést tud produkálni ritmikus mozgás esetén ;-)
2016. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!