Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A párom,meglepetésként berende...

A párom,meglepetésként berendezett nekem egy teljesen saját szobát, mire ideköltöztem. Nem vett egységes bútorokat, ahány annyi fajta, mindegyik vagy fehér,vagy tört fehér. Nem tetszik ez az összevisszaság. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én szerettem volna ezt a szobát berendezni, miután hozzá költözöm,de anyósommal összefogva ketten megvették a bútorokat bele.Fa bútort szerettem volna venni bele a saját pénzemen,de kaptam Ikeás kivehetős polcos forgácslapos bútort. Ráadásul a színük is olyan,hogy az egyik erőteljes fehér, a másik kevésbé. Akármilyen módon próbálom kombinálni, sehogy sem lesz olyan a szoba amilyennek szeretném. Mit csináljak a bútorokkal? Vegyek helyette másikat? Tudtok tanácsot?
2023. máj. 12. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Ezek szerint a párod igen kevésbé ismer még.

Beszéld meg vele , hogy mi a gondod. Vagy közösen meg tudjátok oldani, vagy élhetsz a másoknak tetsző szobádban.

2023. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Aprankent csereld le oket valami kifogassal..
2023. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Vennék nekem tetsző öntapadós tapétát és a párommal megcsináltatnám ;)
2023. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

"a színük is olyan,hogy az egyik erőteljes fehér, a másik kevésbé"


Tehát ingyen odaköltöztél a párod ingatlanjába és nem a jó szándékát és a törődést értékeled, hanem belekötsz még a kapott bútorok színárnyalatába is.

Bocs, de én már kivágtalak volna a párod helyében.

2023. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Ha ennyire igényes vagy, akkor költözzetek a te házadba.

Ja, hogy az meg nincsen??!

2023. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Te meg költözz oda egy ízléstelen szobába,és meglátjuk mennyire fogod benne jól érezni magad. Látom a bunkók ma is bal lábbal keltek fel.
2023. máj. 12. 22:25
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

#6 Nem, csak nehéz megérteni, hogy vendégként érkezel, úgy fogadnak, hogy kedvesen előre berendeznek neked még egy külön saját szobát is te meg ahelyett hogy ennek örülnél, itt kérsz idegenektől tanácsot hogy mit kezdj vele.

Örülj neki hogy a párod is és a családja is szívesen fogadott, várt téged!

Köszönd meg, hogy ilyen kedvesek voltak, de ettől még meg kell beszélned a pároddal - NEKED és VELE - hogy te másképpen szeretted volna berendezni és mi lenne ha néhány dolgot kicserélnétek benne. Simán lehet hogy van amit vissza is tudnátok vinni a boltba és kicserélni olyanra amilyent te szeretnél, vagy EGYÜTT átfesthetnétek a bútorok egy részét, hogy harmonikusabb, neked jobban tetsző legyen az összeállítás.

A segítség akkor sem biztos hogy örömet okoz ha szívből jött, de ettől még jól érezheted magad benne.

A lényeg, hogy ezt a pároddal kell kedvesen, normálisan megbeszélned. Nem kell azt színlelned, hogy tetszik és jól érzed magad benne, de ne is csinálj úgy, mintha rossz dolog lenne, hogy berendezték!

Válassz ki fő darabokat amik jók, elfogadhatóak és azt mond el, hogy azoknak nagyon örülsz, de jó lenne összhangba hozni velük a többit is! Nyugodtan mondd el, hogy zavaró ha másféle fehér, jobb lenne ha akkor már ha eltérő színű, akkor egységesen másféle lenne a többi. Mutass neki pár képet esetleg, hogy milyenre gondoltál összhatásban és mindenképpen emeld ki, mennyire örülsz annak hogy gondolt rád, de szeretnéd valóban a magadénak érezni és te is részt venni a szoba kialakításában.

Ha pedig valamit ki akarsz cserélni akkor természetesen a saját pénzeden tedd meg, akkor is ha vissza lehet vinni a boltba. Hiszen ha valóban te akarod berendezni a szobát akkor annak a te pénzedből kell történnie, nem a párodéból.

2023. máj. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
#7 Jó azért valahol az összeköltözésnek pont az lenne a lényege, hogy az OTTHONOTOK az egy KÖZÖS dolog, amiben mindketten otthonosan és jól érzitek magatokat. És a párod nem csak VENDÉG akit bármikor ki lehet onnan takarítani, ha már meguntad.
2023. máj. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

#4 De most ha nem tetszik neki, akkor mégis mi a jó büdös francot csináljon? :D


#5 Azért elég undorító féreg vagy, hogy mindent a lakásra meg anyagiakra hegyezel ki, savanyú a szőlő? :D

2023. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
#8 És ezt miért nekem címezted? Mi nem volt érthető abból amit leírtam?
2023. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!