Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vannak ötleteitek hogy egy...

Vannak ötleteitek hogy egy 340x254-es szobát hogyan lehetne úgy berendezni hogy sok tároló hely legyen benne és elférjek benne?

Figyelt kérdés
13 éves csaj vagyok és kéne egy kis hely mert túl sok cuccom van.
2010. okt. 10. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
kellene azt is tudni, hogy hol van az ajtó és az ablak
2010. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen bútorok vannak? Mit akarsz tárolni? Mennyi pénzt tudsz rááldozni?


Én dobogót építenék az ágy alá, nagy fiókokkal -> aok tárolóhely és semmit nem vesz le az alapterületből.

A szüleimnél nekem is ekkora szobám volt, a hátsó falat egyszerűen beépítettük szekrénnyel, fel a plafonig. Ez a rövidebb fal. Rengeteg hely van benne :)

2010. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bútorok: 1 egy ajtós kicsi magas szekrény

1 kettő ajtós akasztós szekrény

1 kicsit könyvespolc alatta egy kistárolóval

szeretném pár "játékomat" ruhát és táskát eltenni meg sulis könyvet mivel most készülök a felvételire addig megtartjuk az összeset abból tanulok utána mennek a kukába de még utána is kell majd a hely. még a szerényeim tetején is vannak dolgok.

2010. okt. 10. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

vegyél gardróbot abban elfér az összes ruhád, táskáid, piperecuccaid, régebbi lomjaid. ( [link]


a falra tegyél polcot, azon lehetnek a könyvek, dísztárgyak. ( [link]


kihúzható kanapé: ha egyedül vagy, akkor 1 személyes, ha nálad alszik valamelyik barátnőd, akkor 2személyessé tudod alakítani. később meg jól jön, ha lesz barátod. ( [link]


kb ilyesmire gondoltam.

2010. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!