Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok ötleteket adni, hogy...

Tudnátok ötleteket adni, hogy hogyan kéne egy hálószobát berendezni?

Figyelt kérdés

5,25*3-as a kialakítása.

Kéne bele egy számítógépasztal, egy asztal és mivel nincs sok tároló a házban így több szekrény is amikben épp nem használatos ruhákat, ágyneműket lehet tárolni. Illetve valahogy úgy kéne kialakítani, hogy az alap 1 ágy mellé szükség esetén lehessen 2 személy számára alkalmas fekvőhelyet kialakítani. (pl. gondoltam, hogy egy kihúzható kanapé tudna megoldás lenni, aztán máris több fekvőhely lenne)

Próbáltam rajzolni valamit én is de nem igazán tudom úgy kialakítani, hogy tetszen is. [link]



2023. máj. 16. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ablak felé tenném az asztalt, mert a kezed így árnyékot fog vetni a papírra, amikor írsz vagy lapozol.

Ha sok a tárolandó dolog, akkor az ágyvégbe is tennék egy plafonig érő polcot vagy szekrényt.

És meg is bontanám a teret, hogy ne csak a fal mellett legyen lehetőség tárolni. Egy pad keresztben például, alatta az aktuális táskák, rajta az aktuálisan hordott ruhák.

2023. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez különben egy online rajzolóprogram, amivel csináltad?
2023. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sweethome 3d, van online verziója is, de nem tudom hogy lehet feltölteni belé azt amit a gépemen csináltam, meg lehet ha menne akkor se tudnám másokkal megosztani, szóval nem is nagyon próbálkoztam.


A mostani szobámban a jó oldalon van az ablak/asztal de nem sokat írok, ellenben ha besüt a nap az tud zavaró lenni a monitoron.


Van egy olyan változat is ahol az ajtóval szembeni részt leválasztom bútorokkal, szinte egy kis gardrób szobát kialakítva, de az lehet hülyén nézne ki amikor az ajtóból csak bútorokat látna az ember.

Meg ha vendégek jönnek (mert ez lenne a vendégszoba is) akkor nagyon nem lenne őket hova pakolni.

2023. máj. 16. 21:20
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] a lényeg maradt ki a képpel :D
2023. máj. 16. 21:20
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] vagy van egy ilyesmi verzió is, de az első az ami konkrét bútorokkal és azok méreteivel van, a másik két verzióban csak találomra adtam meg méreteket, amik kiadták de lehet olyant nem találok
2023. máj. 16. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb lenne a gardrób rész, akkor a szekrények közt lehetne a fogadótér.

Ha megvan 6 nm, szerintem elég.

2023. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!