Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vegyek normális, keményebb...

Hol vegyek normális, keményebb matracot?

Figyelt kérdés

4 éve használjuk a Revotica Göteborg nevezetű matracát. Az első év után csípőtájon elkezdett süllyedni, mostanra olyan, mint egy teknő (mindketten jóval a javasolt maximális testsúly alatt vagyunk). Mindenünk fáj reggelente. Ez a matrac a 7-es skálán volt az 5-ös keménységű, de egy nagy sz@r.


Nézegetem a matracokat már egy ideje, persze mindenki azt ígéri az övé a legjobb, és egészen a 100 ezres kategóriától a 600 ezresig mindent láttam már, de már teljesen belezavarodtam.


Így aztán szívesen meghallgatnék javaslatokat, ajánlásokat kinek melyik vált be?



2023. máj. 17. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Yatas matracunk van 15 éve, még mindig működik, pedig egy időben a gyerekek ugráltak is az ágyunkban. Aztán leszakadt az ágy, akkor az ugrálás is befejeződött. :D
2023. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15 évvel ezelőtt a budaörsi Yiskben vettem akciósan 50 ropiért egy matracot.. epedás, meg kétoldali kókusz izé, meg minden féle, de egy biztos...azóta nem fáj a derekam..előtte szivacs betétekkel próbálkoztam, de az igazi számomra a rugós..

Sokalltam az árát, de megérte. A mai napig nincs gödör benne, igaz öt évvel ezelőtt megfordítottam..


Áldott legyen aki gyártotta.

2023. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Habszivacskereskedésben vágass olyat, amilyet csak akarsz.

Egyébként meg élj a garancialevél adta lehetőségekkel!

2023. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is jysk van, szeretem
2023. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Epeda rugós matrac vagy 30 éve nincsen. A táskarugós matracok viszont jók, ezeket gyártják.

A habszivacs kereskedésekben bútorszivacsot árulnak, ami alkalmatlan matracnak.

A matracok hideghabból készülnek.

Én a matrackuckóba vettem matracot, amivel elégedett vagyok. Gyerekeknek is onnan van, szüleim is ott vették.

Vegyes a kép. Van rugós, közepes-, kemény- szivacs, és ifjusági matrac.

Eddig nem csalódtam bennük.

Hideghabnál a sürüség a mérvadó, minél sürübb, annál tartósabb. Rugónál már dupla rugósakat is gyartanak.

2023. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-nek: mivel én nem értek hozzá, ezért amiben rugó van, az nekem epeda...de a felvilágosításodból tudom, hogy ebben táskarugó van, ami nem zörög, és nem omlik össze.


(a nejem dupla súlyú, alatta megrogyott)


Megint tanultam valamit

2023. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

most dobtak be egy Yisk ujságot..kétféle örök darab rugóst ajánlanak..az egyik 94.500.-, a másik 64.500.Ft. Aszongya akár 25 év garancia is van némelyik matracra.


A rugósok féláron vannak kínálva.

2023. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7# a garancia nem szól a kifekvésre.

A Yis-k matracai elég gyengék, magas áron.

A rugó ok, de a gyenge szivacs felette a gond. Annak is jónak kéne lennie.

2023. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 enyem full szivacs, teljesen jo
2023. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!