Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi volt a neve egy egykori...

Mi volt a neve egy egykori híres bútoráruháznak? Ezen gondolkodom és egyszerűen nem jut az eszembe?

Figyelt kérdés

Úgy emlékeztem, hogy a Kika bútoráruháznak régen más volt a neve. Még a reklámra is emlékszem (jó pár éve lehetett), hogy bejelentették a névváltozást. De egyszerűen nem jut eszembe, mi volt a régi név.

Már abban is elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán a Kika áruházról van-e szó:(

Neten nem találtam semmi.


Szóval egy olyan bútoráruház nevét keresem, ami már Magyarországon nincs, de volt és németes/osztrákos hangzása volt a névnek. Olyan ismert áruház volt mint ma az Ikea vagy Domus stb.


Remélem érthető voltam és bocs, hogy ilyen hülye kérdéseket írok ki, de belezavarodok most már, hogy egyszerűen nem jut az eszembe:)


2010. okt. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Univerzal????
2010. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Michelfeit-nek hívták:


[link]

2010. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
Michelfeit?
2010. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre a Michel izéra én is emlékszem. "Pár lépés csak a mihelfejt", vagy valami hasonló szlogenű reklámjuk volt. De nem tudtam, hogy bútorokkal foglalkoztak, mert nálunk nem volt ilyen. Nálunk a Kika helyén nem volt semmi csak az üres puszta. Eleve Kika-ként épült.
2010. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ köszi a válaszokat! Michelfeit! Ez az!!!:)))

Hú, köszönöm még egyszer!

2010. okt. 12. 07:44
 6/7 anonim ***** válasza:
:
2010. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2010. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!