Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinek milyen függönye van a...

Kinek milyen függönye van a gyerekszobában? Kisfiús függönyök érdekelnek? És hol vettétek, milyen áron?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagymama varrta meg vett anyagból, mackós függöny.
2010. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yisk-ben vettük, világoskék alapon micimackó és barátai vannak rajta.
2010. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

nem bántásból, de tényleg.

miért érzi azt sok anyuka, hogy mindenképpen szükség van micimackós, meg autós, meg hercegnős meg a fene tudja milyen függönyre, tapétára, ágytakaróra a csemetének?


nekem gyerekkoromban sima sárga függönyöm és fehér tapétám volt a szobában, világos színű, esetleg halvány mintás ágyneműm, és nem lettem degenerált, vagy értelmileg-érzelmileg sivár felnőtt.

akkoriban is lehetett már kapni hófehérkés, meg oroszlánkirályos ágyneműt, kaptam is, de inkább féltem tőle, mintsem élveztem a látványát. oda is adtam anyumnak :D


nem attól lesz valaki boldog gyerek, ha mesefigurák vannak festve a falra, vagy a függönyre.


szóval én csak a miérteket keresem.


az egyik haveromnak még mindig elefántmintás a tapétája 20 éves létére, mert a szülők anno úgy gondolták, h milyen cuki, most meg nincs pénzük felújítani a lakást...

2010. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diego-ban vettük, fehér alapon mindenféle vagány színű kisautók és az útjelző táblák vannak rajta, kb.3ezer volt. A sötétítőfüggöny pedig egyszínű sötétkék, a Kikából, éppen akciózták, kb.2ezer forint volt.
2010. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!