Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lassan ágyat kell cserélnünk...

Lassan ágyat kell cserélnünk a gyerekszobában. Tippek?

Figyelt kérdés

A nagy fiam 6 a kicsi 2,5 éves. A kicsi lassan kinövi a kiságyat. A nagynak meg íróasztal kell,mert iskolás lesz nemsoká. A nagyfiú most egy 3 fokozatban kihúzható ágyon alszik,amit ha teljesen kihúzunk 180 cm hosszú. Arra gondoltunk e fölé vennénk egy galéria ágyat és erre költözhetne fel ő a kicsi meg megkapja a kihúzhatót.

Szóval ez így jó ötlet. 12 nm a szoba nem túl sok helyük van úgy, ohgy játéktér is és tanuló tér is maradjon.


2010. júl. 31. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó lenne! Nézzetek szét bútoroltokban. De azért vigyázzatok, a mai árak mellett erre a 2 dologra több mint 100.000 is elmehet... Úgyhogy csak óvatosan!
2010. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem láttam ilyen vészes árakat. Ált egy galéria ágy 35-48 között mozog. Íróasztal mag olyan 10-20 körül. Ne ijesztgess nem kell professzionális bútor elég a megfizethető.
2010. júl. 31. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
a galériaágy jó gondolat, alá be is fér az íróasztal, vagy a kicsi ágya. arra figyeljetek, hogy a nagyot tanulás közben ne zavarja a kicsi a játékával. cserélhetitek a galériaágyat később emeletesre, amikor a kicsinek is kell az asztal tanulni.
2010. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most a kihúzható ágy az egyik falon van. A Másikon ami világosabb.mert közelebb az ablak ott a kiságy. Ide kerül majd az íróasztal.

Valaki javasolta, hogy vagyunk kihúzható ágyat olyat ami 3 részből áll ágynemű tartó egy ágy és még egy ha érted.. de ez nálunk nem praktikus.


Azon is gondolkodtam,hogy nem kéne most inkább emeletes ágyat venni és ezeket amik vannak eladni.. bár fogalmam sincs hogyan oldom meg addig a tárolást.. mert nekünk sem garázs sem tároló nincs.

2010. aug. 1. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!