Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen őszi dekorációkat...

Milyen őszi dekorációkat használsz otthonodban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra gondoltam, itt mindenki leírhatná, mivel szokta feldíszíteni ősszel otthonát, ezzel megidézve a kinti ősz hangulatát az otthon melegében?


Én az ajtóra őszi színekben pompázó koszorút szoktam kitenni, sárga árnyalató szalvétákat használok, és van egy töklámpás haloweenes mécsestartóm, amit ilyenkor beüzemelek. Szoktam még őszi virágcsokrot is készíteni néha, bár ez ritka. :)

Szeretnék a falra is aranyos figurákat tenni, pl falevél, sündisznó, ilyesmi, nagyon örülnék sablonoknak, ötleteknek is akár! :)


2010. okt. 14. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A teraszra töklámpást készítünk, ami most kb.50cm. magas.

A lakásba dísztököket teszek és köré apró faleveleket gyékény kosárba. Mindenfelé a lakásban gyertyákat teszek.

2010. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!