Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek melyik szekrénysor...

Szerintetek melyik szekrénysor illik legjobban a padlóhoz?

Figyelt kérdés

Ilyen színű a padló:

[link]

Ezek a bútorok:

[link]



2023. aug. 1. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Kép alapján nagyon be lehet nézni, de két irányzat van. Vagy a padlóval egyszínű legyen vagy valamelyik a sötétbarnák közül, hogy kontrasztot adjon. Amelyiknek vöröses árnyalata van vagy világosabb színű, az biztosan nem passzol a padlóhoz.
2023. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A képgalériát nézve ezek a következők: 3 6 8 9 11


3 helyett talán az 5, mobilon nehezen látom, hogy az hozzá-e jobban a padló színét.

2023. aug. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A padló elég világos, én valamelyik sötétebbet választanám. No de ez ugye én vagyok.
2023. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

A mostani modernebb trendek szerint valamelyik tölgy változat lenne egyrészt elég sötét, másrészt elég kontrasztos. Néhány fekete, mellé arany vagy ezüst kiegészítővel, esetleg más élénk színnel, mint egy erős kék vagy sötétpiros.

A meleg barna árnyalatok nekem jobban tetszenek, de arra a gyerekeim azt mondják az olyan öreges. (50 múltam, szóval nekik öreg, :D)

2023. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, ami nem szürkés.

Én olyat választanék, ami elüt, tehát vagy sötétebb vagy jóval világosabb, mint a padló.

2023. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2023. aug. 1. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!