Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért nem találni egyszínű...

Miért nem találni egyszínű flanel ágyneműhuzatot?

Figyelt kérdés

Flanel ágyneműhuzatot keresgélek, mert ez a jó puha és meleg anyag a kedvencem.

A gondom az, hogy egyszínű kellene, fehér vagy fekete, mert amiket találni, azok nem tetszenek.

Sokszor olyan érzésem van, mintha az összes ágyneműhuzat tervezőnek, vagy varrónak undorító ízlése lenne, mert egy normálisan kinéző huzatot nem találni.


2023. aug. 8. 00:38
 1/3 anonim válasza:
32%

Szóval találni csak nem a te ízlésednek megfelelőt.

A kérdést zárom.

2023. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tchibo, én is ott vettem.
2023. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Jysk-ben mintha láttam volna fehéret a múlt héten.

Amúgy nekem is gondom van, csak a pamut ágyneműkkel. Vagy bolond a mintájuk, vagy virágos, vagy csíkos - a fiam meg pont ezektől tud hányni. Ha találok egyszínűt akkor az meg általában nem tetszik színben. Persze van olyan i ami kinézetre megfelel, csak azt meg nem akarom kifizetni, olyan drága.

Keresni kell és idővel találni fogsz olyat ami mindenben megfelel legalább annyira, hogy hajlandó legyél kifizetni és használni. :)

Keress egy varrónőt és vegyél olyan flanell anyagot amit szeretnél, majd varrass vele belőle ágyneműt. Én csináltam ezt pár éve. Nem volt olcsó, de nem is került annyiba mint amit láttam és tetszett. Olyan közepes árfekvés jön ki egy jó minőségű ágyneműre, mintha a jysk-ben vennél egy jóféle ágyneműt, nem az olcsóbbat.

2023. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!