Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet valahol kapni hasonlót?(...

Lehet valahol kapni hasonlót?(Magyarázat leírásban)

Figyelt kérdés
Olyan képkeretet keresek,papír ami keretet ad a képnek,a széléből esetleg lecsal,de nem klasszikus falra/asztalra tehető keret. Esetleg olyan aminek a hátuljára írni is lehet. Ajándék lenne. Még annyi,hogy jó lenne nem webshopba. Köszönöm

2023. aug. 9. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg valami kreatív vagy hobbiboltban! Ott lehet kapni olyan vékony papír képkereteket, amik szinte csak pár mm vastagak, talán az megfelelő. Esetleg papír-írószerben is érdemes rákérdezni, mert a közelünkben is láttam ilyet az egyik boltban, ott szoktak az írószerek mellett gyöngyöket, üvegfestéket és hasonlókat is árulni.

Ilyesmire gondolok (semmiképp ne innen vegyed):

[link]

2023. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt megtaláltam,de akkor se éri meg ha online akarnám(nekem csak 2db kell)
2023. aug. 9. 09:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébkent Köszönöm a válaszodat.
2023. aug. 9. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell online. Ez csak kép volt. Ehhez hasonlót láttam már papírboltban is, meg kreatív, hobbiboltban is. Ott nézd meg!

De te is tudsz ilyet készíteni. Papírboltban vegyél kicsit vastagabb papírt! Ha félbe hajtod és az egyik felén papírvágóval kivágod úgy, hogy neked megfelelően széles keretet hagysz meg, akkor csak össze kell ragasztanod utána a szélein amikor beletetted a képet.

Képeslapot is szoktak így csinálni, vagy úgy, hogy egy lapot keretesre kivágnak, egy másikat hátlapnak használnak és a kettő közé teszik a képet, majd körberagasztják.

Itt ezen a videón meg kartonpapírból készítenek képkeretet textil bevonattal:

[link]

2023. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem túl a kézügyességem :)
2023. aug. 9. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!