Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáz ha a hűtő a szobában van?

Gáz ha a hűtő a szobában van?

Figyelt kérdés

Sikerült vásárolnom egy kis 1 szobás garzon lakást. Eredetileg ebben albérlő volt előtte és a hűtőnek a szobában jutott hely. Én ezt nem szerettem volna, hanem mindenképp azt, hogy a konyhába legyen, viszont akárhogy gondolkodom hogy lenne jó az elrendezés, egyszerűen sehogy nem fér már oda a hűtő sajnos, így most is a szobában kapna helyet. (a szoba viszonylag nagynak mondható)

Szerintetek mennyire gáz ez így? Későbbi terveim között szerepelne a lakás kiadása majd.

Van még olyan aki kisebb garzon lakásban él és szintén ilyen helyzetben van?



2023. aug. 30. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak full szekrény hatású hűtők, ha minden kötél szakad tegyétek ahová fér, lényeg, hogy sajátban laktok
2023. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam ilyet garzon lakásban, ott fém színű volt a hűtő, valahogy illett a berendezéshez.

De egy kis lakásban alkalmazkodni kell a lehetségekhez.

2023. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én csak magamból tudok kiindulni. Én nem tudnék aludni a hűtő hangjától, tudom nem megy folyamatosan, de akkor is zavaró lehet.

Nem opció egy kisebb hűtő, vagy az sem férne a konyhába?

2023. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A pultra nem fér fel egy kis hűtő? Engem nagyon zavarna a hangja. Ha más nem, akkor a szekrényekhez hozzá kell nyúlni.
2023. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy fotó nem ártana.
2023. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Két éve lakom egy albérleti lyukban, igazi konyha sincs, csak egy szoba és zuhanyzó, wc. Így értelemszerűen a szobában van egy hűtő és külön mélyhűtő. Valami őskori leletek, de szinte semmi hagjuk nincs, így nem zavar. Amúgy is füldugóval alszom.
2023. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is volt már szobában.Szinte hangtalanul működött.
2023. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom nektek milyen hűtőtök van, de az enyém hangos, pedig nem öreg, a fagyasztó szintén.

Nálam a konyhában van mindkettő, de hallom a szobába ha bekapcsolnak...

2023. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Egy akkor lakásba bőven elég egy akkora hűtő ami eléf a pult alatt. Nem kell ember méretű hűtő! A hűtő tetejére meg mehet még sokminden, mikró, főzőlap.

A szobában nem jó, nem fogsz tudni miatta aludni!

2023. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is meglepő, hogy az özönvíz előtti hűtőim csenesek, de hát tényleg.
2023. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!