Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáz ha a hűtő a szobában van?

Gáz ha a hűtő a szobában van?

Figyelt kérdés

Sikerült vásárolnom egy kis 1 szobás garzon lakást. Eredetileg ebben albérlő volt előtte és a hűtőnek a szobában jutott hely. Én ezt nem szerettem volna, hanem mindenképp azt, hogy a konyhába legyen, viszont akárhogy gondolkodom hogy lenne jó az elrendezés, egyszerűen sehogy nem fér már oda a hűtő sajnos, így most is a szobában kapna helyet. (a szoba viszonylag nagynak mondható)

Szerintetek mennyire gáz ez így? Későbbi terveim között szerepelne a lakás kiadása majd.

Van még olyan aki kisebb garzon lakásban él és szintén ilyen helyzetben van?



2023. aug. 30. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nem tudom nektek milyen hűtőtök van, de az enyém hangos, pedig nem öreg, a fagyasztó szintén."

Minden bizonnyal ugyanolyan hűtőjük van mint neked, csak az ingerküszöbük teljesen más. Irigylem az ilyen embereket, én a folyosón lévő hűtőtől sem tudok aludni.

2023. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11. Ja, vagy csak süketek :-). Bármi előfordulhat!
2023. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Laktam társasházban. Be kellett tennem a hőmérőt a hűtőbe, mert sosem hallottam hogy megy. Ment.

Aztán visszaköltöztem falura és itt meg annyira csend van hogy a hűtő hangosnak tűnik. MÁs az amikor full csendben csak a hűtő mormog és más amikor a hűtő zaját elnyomja a szomszéd tv-je.

2023. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!