Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyatok van, mióta...

Milyen ágyatok van, mióta használjátok?

Figyelt kérdés

Most egy kinyithatós kanapé az ágyam, de szeretnék egy rendeset végre. 140×200as vagy 160×200as lenne a legszimpatikusabb méretben.

Gyakorlatilag az érdekelne, hogy amilyen típusú neked van az kényelmes-e szerinted, és, hogy nyikorog-e

Előre is köszönöm a válaszokat



2023. szept. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem fából épített fekvőgalériám van, és azon csak a matrac :) Igen, kényelmes, szeretem.
2023. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ágykeretem van fekete-fehér változatban amit linkeltem, egy 20 cm vastagságú zsákrugós matraccal használom.


[link]

Soha nem volt kényelmesebb ágyam, nekem nagyon bejött.

2023. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fa ágykeret + box spring + matrac, 200 x 230 cm. Szeretem, kényelmes.
2023. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt az ágyat koppintottam le. Nem csak a Jysk, de pl a Möbelix is árulja csak más néven

[link]

Könnyen koppintható, mert letölthető öszeszerelésiében ottvannak a lapok méretei ;)

De én az egészet 18-as bótorlapból készül, plusz van benne 2 szál 30-as szögvas is , ezen van a 2db 90x200-as ágyrács, rajta szintén ekkora Jysk-ben kapható Gold F85-ös matracokkal. Nagyom masszívra sikerült az ágy, semmi nyikorgás, pedig már 3 éve csináltam, és szuper kényelmes a matrac is. Régi ágyamon folyton forgolódtam, de ezen alig.

2023. szept. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, hogy kinek mi a kényelmes, vagy mihez szokott hozzá. Ágykeret + ágyrács + matrac vagy önmagában rugós-ágyneműtartós.

Másfél hónapig laktam egy panzióban, ott matracos volt, nem rossz, de számomra az önmagában rugós heverő vagy franciaágy sokkal kényelmesebb! Lehet csak azért van, mert itthon mindig is ilyenek voltak, ilyenekkel nőttem fel, nem tudom, de jobbnak érzem, tapasztalatból pedig az ilyenek 25 évig is bútorok maradnak, nagyon tartósak!

A szobámban jelenleg 2 egyforma heverő van teljesen egymás mellett, és így pont egy standard 160x200-as franciaágy méretét adják ki. Nem mostaniak, már 16 évesek, és ha cserére kerülne sor, egy egyszerű, de praktikus rugós franciaágyat vennék, ilyet, ha még kapható lesz akkor:

[link]

2023. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Egy 160*200-as kinyitható rugós ágy van. Kb. 10 éves. Már le akartuk cserélni, mert mostanra elképesztően hangos. Viszont mindenhol csak az ágykeret+ágyrács+matrac verziót lehet kapni.

Előtte egy sima franciaágy volt. Nem rugós, én nem is tudom milyennek mondják. De nem volt annak semmi hangja, pedig használtan véve volt meg vagy 15 évig. Csak ki volt már feküdve. De inkább a kifekvés mint ez a zaj amit a rugós ágy csinál. Azóta is bánjuk, hogy lecseréltük.

2023. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!