Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea konyha vásárlása hogy...

Ikea konyha vásárlása hogy működik?

Figyelt kérdés

Mindenki leakar beszélni az ikea konyháról..,,sok a hiánycikk, mielőtt megveszem kell időpontot kérni tervezésre és utána is csak 2 hónap mire megkapom.

Mindenképp kell velük terveztetni mielőtt megveszem, vagy elég ha magamnak összeállítom?

Ha én most gondolok egyet és holnap besétálok az ikeába és megveszem azt amit itthon összeállítottam és még készleten is van és el is tudom szállítani...

Akkor nem értem..miért kell várni 2 hónapot?


2023. okt. 15. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Én az IKEA honlapon elérhető online komyhatervezővel terveztem meg a konyhát. A program elkészíti a szükséges elemek listáját. Mivel pont a koronavírus idején volt ez, online megrendeltem és kiszállították. Nem kellett hét hetet várni.
2023. okt. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
A tervező csak egy lehetőség. Kényelmi szolgáltatás. Ha nem vagy precíz, ugyanúgy mellé tudsz nyúlni, mintha csak a boltban válogatnád össze a kiszemelt termékeket.
2023. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!