Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felnőtt -tehát nagy méretű-...

Felnőtt -tehát nagy méretű- ruhákhoz, kabátokhoz elég az 50 cm mélységű szekrény? Belefér a kabát?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb a nagyobb, de alapvetően elég egy normál méretű felnőttnek.
2023. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Én 160 centi vagyok, nekem még nagy is a vállfának ekkora.

Gondolom, merőlegesen akasztott vállfára gondolsz a kérdésben.

(Meg amúgy sem szeretem a vállfát, összehajtva szeretek dolgokat tartani többnyire, ahhoz meg 32-35 cm a legideálisabb, pufibb dolgoknak, mint kabát, meg 40 cm. Különben csak dilingél-dülöngél.)

2023. okt. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Felnőtt... Nem mindegy, hogy felnőttként 60 vagy 200 kg valaki, szóval azzal, hogy "felnőtt méret", nem adtál meg elég információt.


Mérd le a legnagyobb kabátot, amit be akartok majd tenni, úgy, hogy felteszed előtte egy vállfára. És abból kiderül, hogy mekkora. Mekkora ruháid és vállfáid vannak?

2023. okt. 24. 03:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt írta nekem valaki, de én azt akarom, hogy más döntse el helyettem, hogy mekkora legyen a szekrényem.
2023. okt. 24. 03:38
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
XD
2023. okt. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Jó ötlet, mérd le! Aztán írd meg nekünk! És eldöntjük helyetted! ;)
2023. okt. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Mèrd le vállfán a kabátaidat, aztán számolj rá kb~10cm, hogy kènyelmesen gyűrődès nèlkül elfèrjen.
2023. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha a fal síkjával párhuzamosan futó hosszú rúdra akarod vállfával akasztani, akkor legalább 60 cm kell. Ha lakberendezési okból csak kisebb mélység áll rendelkezésre, akkor a hátlap síkjára merőlegesen futó, sinen kihúzható akasztót lehet használni.
2023. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Az 50-es szekrénymélység kevés, pláne kabátoknak. Egy átlag női felső(nem pufi dzseki meg vastag télikabát) vállszélessége 38-42 cm, ebben nincs benne hogy az ujja, ami ugye nem párhuzamos a ruha törzs részével. Ha azt egy szekrénybe tesszük és sok ruha van az akasztós részben akkor folyton ki fogod zárni a kabátok ujját.

Persze más kérdés, ha csak 50 cm mélyedésed van és úgy mutat jól a szekrény. Persze akkor nem érdemes akasztós szekrényt készíttetni az adott helyre.

2023. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek! Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. okt. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!