Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok szerezni ilyesmit?...

Hol tudok szerezni ilyesmit? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Karácsonyra azt találtam ki,hogy a párom édesanyjának megcsinálom gipszfigurákból a gyerekeit és hobbi boltban vennék hozzá mágnest és így meglenne neki hűtőmágnesben a gyerekei,nagyon szereti a hűtőmágneseket!

Sok boltban jártam már,de sima fiú és lány gipszformákat nem találtam. Hol tudnék interneten vagy boltban vásárolni sima fiú és lány gipszformákat?

Ha magam csinálom,le tudná írni valaki esetleg,hogy készül az ilyesmi esetleg linkelni egy oldalt ahol leírják?

Elnézést,hogy hosszú lett,de örülnék ha valaki válaszolna,fontos lenne,köszönöm :)


2010. okt. 19. 17:54
 1/1 anonim válasza:
hát olyan alpot amibe gipszből kitudod önteni, újságpapírból és ragasztóból lehet csinálni, és ugy leveszed a gyerek fejének a formáját. Csak azt nem tudom milyen ragasztó kell hozzá. Lányomék most nemrég csináltak az iskolában ilyen maszkokat maguknak, és itthon kiöntöttük gipsz-ből. És tényleg nagyon jó lett =)
2010. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!