Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 50 cm mélységű akasztós...

50 cm mélységű akasztós szekrénybe mennyire lehet kabátokat ilyesmit akasztani?

Figyelt kérdés
Csak mert ami most van az 60 centi mély, és félek, hogy az 50 túl kevés, nem férnek el normálisan a cuccaim. :S Valakinek tapasztalata van esetleg?
2011. máj. 4. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, kicsit kilóg a nagyobb kabátok széle, de rácsukom az ajtót és már nincs is gond.
2011. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tehát akkor azt mondod, hogy megvehetem az 50-est!
2011. máj. 4. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kénytelen voltam 50-est venni, mert a kisszoba ajtaja mellett nagyobb nem fért volna el. Persze kényelmesebb a 60-as szekrény ( a nagyszobában az van), de ebbe is el lehet helyezni a ruhákat, csak kicsit szűkösebben.
2011. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

venni biztos nem vennék ilyet direkt. ha kapnék, örökölnék, akkor használnám, de hogy pénzt adjak egy olyan termékért, amit kényelmetlen használni, az annyira nem jóságos számomra.

vehetsz bele az ikeában azt a felakasztható "polcos" tárolót. praktikus, rengeteg cucc elfér benne.

2011. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!